Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babám a szopi mellett...

8 hós babám a szopi mellett már eszik de. Fél adag gyümölcsöt és du. Fél főzeléket. Ezek mellett anyatejet is kér, melyiket adjam előbb, a szilárdat, vagy a cicit?

Figyelt kérdés
Melyik jobb emésztés (széklet) szempontjából?
2011. ápr. 26. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

huh ez jó kérdés, bocsi hogy nem válaszolok, de érdekel mit írnak:)


amúgy én előbb megszoptatom aztán adok neki főzeléket.

6,5 hós a fiam

2011. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel már 8 hónapos így először a főzeléket, aztán ha nem kéri jöhet a szopcsi!

Még ekkor is nagyon jól kielégíti az igényeiket a tej, de azért a hozzátápival is haladni kell fokozatosan!

2011. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Enyém is 8 hós és pont így eszik,ahogy a tied.Úgy csinálom,hogy megszoptatom és egy óra múlva kínálom szilárddal,mert 2 deci tej után,ki bír rögtön még enni is.Szopi előtt azért nem akarom kínálni,mert akkor jóllakik és már nem akar szopizni,viszont sok tejem van és szeretném egy éves korán túl is szoptatni,ezért lassan haladok a hozzátápival.Első fiamnak ilyenkor már két szoptatást kiváltottam,már a harmadik szilárdat vezettem be és egy éves korában egyik napról a másikra nem kért többet szopit.Szerintem azért,mert túl gyorsan vezettem be a szilárdat,de nem tudom.Úgyhogy most az anyatej az első és utána szilárd,egy éves koráig így fogom csinálni és annyit fogok neki adni,amennyit ő szeretne.

2011. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!