Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kellene tennem? Nagyon...

Mit kellene tennem? Nagyon elégedetlen vagyok a védőnővel, és nem szeretném annyiban hagyni a dolgot.

Figyelt kérdés

Kezdem ott, hogy nem jött ki időben, mikor hazamentünk a kórházból. Mikor néha eljön, akkor is hallom, amint telefonon lemondja sz újszülöttek látogatását. Ja, már amikor felveszi a telefont. Nem figyel oda, amit mondok. Volt, hogy beugrott, meg sem nézte a babát, mondtam, h minden rendben, erre ő majd" egy oldalas értékelést írt erről a "látogatásról". Január közepén láttam utoljára, pedig elvileg havonta kellene jönnie. Nem hiányzik, mert megvan a segítségem, meg itt is nagyon jó tanácsokat kapok, de nagyon zavar a dolog.

Mit tennétek a helyemben?


2009. márc. 5. 19:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az enyém sem különb, egész héten vártam, talán ma idetalál, persze váratlanul. Tőle aztán bármi lehet a babómmal, rá sem néz. Ha v.mit kérdezek, ad kb. 3 féle választ és ő hozzámondja, hogy babánként változó. Tehát nem mond semmi okosat, és nem hallott még ezer új dologról (pl. málnalevél tea, homeopátia). Azt sem tudja megmondani, hogy jól eszik-e a bébi. Cumigumiért is a gyógyszertárba küldött (nem vált be a kisfiamnak egyik sem), ott meg kiröhögték a férjemet.

És a bosszantó az, hogy tudom másnak milyen jó a védőnője, mert jártam szülésfelkészítő tanfolyamra és ott nagyon kedves fiatal védőnők segített, láttak el tanáccsal. Én nem értem, hogy miért nem lehet ezt is fogadni, mint a háziorvost.

2009. márc. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2. Az én gyerekem 4 hetesen kapott a tanácsadótól 1 digi mérleget(szopott kb 1,5-2 óránként) 1,5 napra!,úgy hogy meg sem mutatta hogyan kell használni.Semmit nem értem el vele.Annyit mondott IQ bajnok védőnőm,hogy ha van kakis-pisis pelus nem kell mérni,csak mikor első gyerekesként egész nap egyedül voltam és szinte mást sem csináltam csak szoptattam,jó lett volna ha tudom mennyit egyik.3 hó körül untam meg a dolgot és mondtam a másik védőnőnek,hogy Ő szimpi.. és hozzá akarok tartozni,erre Ő mondta ne balhézzak,mert úgy néz ki a másikat kirúgják.Így is lett,örültem,hogy végyre lesz 1 norm. védőnőm.1 oltáson és 1 látogatáson voltunk túl,mikor mondta,hogy szülni fog és ennyi.Hát totál kész lettem,hogy ilyen az én szerencsém:)
2009. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!