Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kellene tennem? Nagyon...

Mit kellene tennem? Nagyon elégedetlen vagyok a védőnővel, és nem szeretném annyiban hagyni a dolgot.

Figyelt kérdés

Kezdem ott, hogy nem jött ki időben, mikor hazamentünk a kórházból. Mikor néha eljön, akkor is hallom, amint telefonon lemondja sz újszülöttek látogatását. Ja, már amikor felveszi a telefont. Nem figyel oda, amit mondok. Volt, hogy beugrott, meg sem nézte a babát, mondtam, h minden rendben, erre ő majd" egy oldalas értékelést írt erről a "látogatásról". Január közepén láttam utoljára, pedig elvileg havonta kellene jönnie. Nem hiányzik, mert megvan a segítségem, meg itt is nagyon jó tanácsokat kapok, de nagyon zavar a dolog.

Mit tennétek a helyemben?


2009. márc. 5. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A vedonodnek van fonoke, jelezd nala, hogy problemad van. Kerjel uj vedonot.

Amit ide leirtal, mondd el a fonokenek, es a gyerekorvosodnak is.

2009. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.A terh alatt(veszélyeztetve voltam) 1* jött.A gyerek születése óta nálunk összesen 4-6 alkalommal voltak(mert most már a 3 van itt) a fiam 14 hós.Én azt utálom a legjobban,hogy nem jön ki ha tanácsadáson szól erről,ha meg jön akkor csak úgy beállít.A legjobb az volt,amikor 1 hét császáros-fejfájós kórházi tartózkodás után hazajöttünk(előző nap lövelt be a tejem) másnap kijött és megkérdezte gondolkoztam-e a tejleadáson,akkor annak is örültem,hogy vmit a gyerekem ki tud szívni.
2009. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem országos probléma...

Én is el vagyok keseredve emiatt. Úgy döntöttünk, hogy a szomszéd falu védőnői szolgálatát vesszük igénybe, mert ott két védőnői is van, akik fél óra alatt annyi tanácsot adnak, hogy jegyzetelnem kell, nehogy valamit elfelejtsek. Persze "feketén", mert ezt nem lehet csinálni, mert ez nem olyan, mint az orvos, aki szabadon választható. De ha egyszer a kisfiam egészségéről van szó, semmi más nem érdekel.

Én sem tudom, mit lehetne tenni...

2009. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk decemberben volt utoljára a védőnő.....Még jó, hogy a gyerekorvosunk nagyon rendes, hozzá tudok fordulni ha valamit nem tudok. De azért őt meg nem nagyon akarom zavarni. Úgyhogy védőnő ügyben itt sem jobb a helyzet
2009. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

sziasztok!

védőnő? nekem még nincs gyerekem, de amikor a nővéremnek azt mondta, hogy a gyerek három évesen nem ehet zöldséget és paradicsomot, akkor szembe röhögtem.

úgy döntöttem, hogyha valaha is oda kerül a sor és valami barommal akadok össze még be se engedem.

2009. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ellenpélda is legyen, nálunk nagyon jól működik, kedves, rendes és lelkiismeretes,30 éve van a pályán , folyamatosan képzi magát

sajnálatos h sokfelé nem ilyenek, nem tudom hova lehet fordulni a problémaval, utána kérdezek..

2009. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A városi, vagy a megyei vezető védőnőnek írj egy levelet!! Ha ezt még páran megteszik (mert akkor gondolom nem csak veled ilyen) akkor csak megfeddik, vagy elbocsájtják!

Sok fiatal pályakezdő védőnő vár egyes helyeken éveket egy jó állásra! (főleg a nagyvárosokban igaz ez.)

Nekem hálistennek tündéri aranyos, segítőkész, okos védőnőm van, pedig szegény ki se látszik a munkából..:(


Szerintem mindenképp szólj!

2009. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a felettesével kellene beszélni. Nálunk is ez a helyzet, csak itt senki nem lép én meg egyedül aztán papolhatok, pedig még a szomszéd városban dolgozó gyerekorvos (hozzá járunk) is tudja, hogy milyen idióta senkinek nem segt, csak az érdekli, hogy "mit eszeget a baba?" Jesszus futkos most is a hátamon a hideg, ja és egyszer volt kinn mióta megszületett a lányom (most 10 hónapos), utána nekem kellet hordanom. egy olyan városnak nevezett valamiben lakunk, ahol nincs járda és csak az úttesten tudsz közlekedni. Borzalom
2009. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1. Nálunk csak 27-35 k9özöttiek vannak.Az elsőt a területi ellenőrzés után rúgták ki olyn "jól" végezte a munkáját,a másidk egy igazi rendes,lelkes csajszi volt 1* kijött és terhes lett:(,íg ykb 1 hétig volt normális védőnőnk.Aki most van,nem sűrűn jön és inkább csak meghallgatja ha bajom van és kész.A hétern jött volna az új negyeedik,de nem vették fel és most meg van hírdetve az állás.Már rohadtúl unom,hogy itt jönnek-mennek a védőnők.A mostani is gyedről jött vissza és sztem hamarosan menni is fog,most hogy megint dolgozhat.
2009. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs 2. :)
2009. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!