Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felébresztitek a babát ha a...

Felébresztitek a babát ha a védőnő kijön és látni akarja?

Figyelt kérdés
(Az előző védőnős kérdés ihlette )Nekem mindig fel kellett ébresztenem-nem mertem nemet mondani.
2009. márc. 5. 15:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi, mi egyébként hat hónaposak vagyunk...
2009. márc. 5. 15:42
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Én nem ébresztettem fel. Hozzánk nem jött ki csak 2x, mi hetente vittük be a rendelőbe és ott mérték...
2009. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak az első 3 hétben kellett. Ha úgy jön, hogy éppen alszik, bár ez igen ritka, még ő mondja, hogy fel ne ébresszem, hadd aludjon, csak akkor, ha valami problémánk van.
2009. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
nálunk havonta egyszer jön ki, de van mikor már nem is jön. 6 hósak vagyunk mi is. Az elején felébresztettük, most már nem, ha éppen véletlenül akkor jön. bár nálunk mindig ugyanabban az időszakban jön, és már tudja, hogy nagyjából mikor toppanjon be, hogy ébren legyen Marci.
2009. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%

Mióta megszületett a lányom, összesen kétszer volt kint. Egyszer aludt a gyerek, egyszer nem. Amikor aludt, nem kellett felkeltenem, de amikor nem aludt, akkor sem nézett meg rajta semmit. Csak megkérdezte, h mi újság velünk. A gyereket csak messziről nézte meg, közölte, h milyen szép, és ezzel letudtuk.

Tanácsadáson meg akkora a tömeg, h épp csak beadja a doki az oltást (ha jár), meghallgatja a tüdejét, szívét, megnézi a torkát. Megmérik a súlyát és a hosszát és kész. A védőnővel két szót nem beszélek, sem a gyerekről, sem másról.

Csak azt nem tudom, h ennek most örüljek v ne. ;)

2009. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%
Csak amikor hazajöttünk a kórházból, akkor ébresztettem fel. Máskor sosem. Majd meglátja tanácsadáson, amikor elviszem.
2009. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 6. 09:03
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

na megint mindenki le lett pontozva. Normális válaszokat MIÉRT KELL LEPONTOZNI???????


bocsi, de le kellett írnom.....

2009. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!