Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felébresztitek a babát ha a...

Felébresztitek a babát ha a védőnő kijön és látni akarja?

Figyelt kérdés
(Az előző védőnős kérdés ihlette )Nekem mindig fel kellett ébresztenem-nem mertem nemet mondani.
2009. márc. 5. 15:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Csak úgy tudja megnézni, hogy hogyan fejlődik, miket csinál.
2009. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
nekem intelligens volt a védőnő inkább visszajött. ugyis állandóan az utakat járják:-)
2009. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
na az enyém sosem néz meg rajta semmit és még csak meg sem fogja!!!!!ja és dehogy ébresztem fel,. jöjjön ha fent van. fiatal és érdekes személyiség....
2009. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem!Csak ha a dr.nő jött ki.A védőnőhöz úgyis rendszeresen kell járni.Még csak nem is várja el.
2009. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az én babám nem csinál olyankor semmi különlegeset. Az alatt az öt perc alatt nem sok mindent mérhet fel, amit a havi tanácsadáson ne tudna-hozzáteszem, babám nagyon rossz alvó.
2009. márc. 5. 15:39
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem mindíg akkor jött mikor szoptattam. :( ha aludt addig át ment a szomszédba és visszajött később.
2009. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ. Az elején mikor újszülött ill. 6 hetes koráig hetente kéne látogatni, és kibontani a ruhából, megnézni, hisz ez a lényege az akkori látogatásnak!!!

És akkor fel kellene kelteni, mert igen nehéz ÉPP akkor jönni mikor ébren van, hiszen az ilyen kicsi babák rendkivül sokat alszanak és rendkívül keveset vannak ébren:)) Vagy mikor ébren vannak, akkor anyuka épp szoptat, én nem szerettem volna ha szoptatáskor érkezik a védőnő:(

Később mikor már nagyjából 2-3 alvása beáll a babának, akkor persze meg kell kérdezze mikor alszik és ahhoz igazitani a látogatást, de azért ez egy egy-két hetes újszülöttnél nem várható el sztem ...

2009. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindig megkérdezi mióta alszik-na ez a csel: ha azt mondom régóta,akkor szerinte már biztosan pihent eleget/ha azt, hogy most aludt el, akkor azt mondja, még biztosan nem alszik olyan mélyen,az eredmény:mindig fel kell ébresztenem.
2009. márc. 5. 15:42
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Dehogy ébresztem!! A védőnő egyrészt ne jöjjön csak úgy, sőt, egyáltalán nem kell jönnie. Nekem sem kötelező vinni a babát. A védőnői látogatásokat le lehet mondani. Senki sem kötelezhet. Menjenek olyan helyre, ahol valóban szükség van rájuk - tudok ilyet elég sokat.

Olyan nincs, hogy fel kell ébreszteni! Nincs joga ezt kérni, de még kéretlenül beállítani se. Neked sem kötelességed beengedni. Már nem a múlt rendszerben élünk.

2009. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Az én védőnőm nagyon normális, nem kell felébreszteni a babát. Neki is vannak gyerekei, tudja hogy nem esik jól a babának ha alvás helyett macerálják. Ilyenkor kérdezi miket csinál, elmondja hogy miket illik tudni ebben a korban és az én kérdéseimet várja.
2009. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!