Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a helyzet a puffasztó...

Mi a helyzet a puffasztó ételekkel?

Figyelt kérdés

Most kaptam zöldborsós- csirkehúsos, és burgonyás, kukoricás bébiételt, de nem merem a kisbabámnak adni, mert hát elég puffasztó.Az van ráírva, hogy 6 hónapos kortól, ő már 7, de mindegy a kor, ha érzékeny a kis hasa.Szoptatom, és egyszer ettem borsólevest.Estére úgy begörcsölt, hogy nem igaz..

Annyian írjátok ezen az oldalon, hogy karfiolt, zöldbabot kap a baba..Hogy meritek? Vagy csak az én picim érzékeny az ilyenekre?


2011. ápr. 23. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ember kísérletezik, és ha valami bajt okoz, azt hanyagolja. Az én kisfiam is evett kb. 7 hónaposan már zöldbabot, zöldborsót, semmi baja nem lett. Sőt, újszülött korában bármit ehettem, most meg 1 évesen rosszul lett attól, hogy én ettem fejtőbabot. Pedig már csak este szopizik.

Szóval minden baba más, ha Te úgy látod, ezek a dolgok kiütik, ne adj neki. Azért pár hét-hónap múlva tehetsz egy újabb próbát. :)

2011. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 1 hónapos,de még mindig nem tudok neki puffasztó ételeket adni,mert akkor borzalmas az éjszakánk. Itt olvastam egy kérdésben,hogy probiotikum kúrát csináltak végig,és utána már tudott a baba ilyeneket enni. (rendbe tette a bélflórát). Megkérdeztem egy gyerekorvost,és a ProGastro készítményt javasolta,két hónapig. Még csak 1 hete kapja,így véleményt nem tudok írni...de nagyon reménykedek,hogí utána már az én kisfiam is fog tudni borsót,kukoricát stb enni.

2011. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi,most látom,hogy lemaradt egy 0...szóval 10 hónapos a kisfiam :-)
2011. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! Kísérletezni fogunk, először csak 2-3 kiskanállal kap majd, aztán meglátjuk.
2011. ápr. 24. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!