Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor etetitek 9 hós...

Hányszor etetitek 9 hós babátokat?

Figyelt kérdés
Tápszeres (azt is már csak este kap 1* ) 8-8.ig alszik. Eddig 4*etettem (Reggeli, ebéd, vacsora, lefekvés előtt tápi). 3,5-4 óránként megeszik egy üveg bébiételt, vagy annak megfelelő mennyiségű más kajcsit. Mostanában mindenütt az 5* étkeztetést javasolják, de nekem az olyan, mintha egész nap csak nassolnánk... Szóval többször kevesebbet, vagy legyen éhes mire újra eszünk???
2009. márc. 5. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Reggel tápszter, délben főzelék, délután (szilárd étel vagy tejpép) este tápszer. Délelőtti és az esti etetés előtt kap nasinak bébikekszet. Nálunk ez így úgy néz ki bevált, kislányom van.Szerintem akkor kell enni adni ha éhes én sem nasiztatom állandóan csak nagyon korán kel reggel 6 óra és csak 1-szer alszik este 8 1/2 9-kor fekszik.
2009. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
reggel cici,délbe főzi meg cici,délután gyümi/tejpép, este tápi, lefekvés elött/alatt cici. Mi is 4 óránként eszünk, nasinak szoktam adni bkekszet, vagy almát, esetleg egy kis trapista sajtot:) de ezt csak a délutáni és az esti etetés között
2009. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!