Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányomnál tapadást észleltek...

Lányomnál tapadást észleltek a hüvelynél, pimafuctor nevü krémet kaptunk. Miért van ez az összenövés? Sebészet is lehet belöle?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.A lenövésben nem tudok segiteni, de ezt a krémet a mi gyerekorvosunk arra irta fel a lányomnak amikor csipett a pisije.Helyre is hozta.
2009. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nem gomba ellenes krém? Meg baktérium ellenes?
2009. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, a doki széthúzta neki (volt üvöltés - de nem vérzett) és mi ftorokortot (nem tudom, így kell-e írni) kentünk rá pár napig. Azóta minden oké (kop-kop-kop). Én is féltem, hogy fel kell vágni, de az orvos nem cicózott, széthúzta, mondjuk én nem mertem volna nekiállni - mégis bevált.
2009. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hogy csinálták nektek a szét húzzást?mennyi idös volt a csemetéd?mondták hogy miért van ez a tapadás?
2009. márc. 5. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:
A két ujjával széthúzta... Szerencsére szétvált, pár napig piros volt a helye. 6,5 hónapos volt ekkor. Nem, nem mondta, hogy mitől van ez, szerintem senki sem tudja. Rendesen ápoltam neki, és mégis megtörtént. Felesleges okokat keresni, ilyen korban még előfordul ilyesmi. Ne aggódj! Ennél nagyobb baja sose legyen! :)
2009. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!