Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni járás segítőt?

Érdemes venni járás segítőt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk van,de nem mi vettük,hanem ajándékba kaptuk.

Most kezdett el érdeklődni a kisfiam utána.

Általában a babák először a kiságyban ,járókában, bútorok mellett állnak fel ,és oldalazva kezdenek menni.

Nálunk is így volt.

Neki sokat segített abban,hogy előrefelé is tudjon lépegetni. És szívesebben is megy úgy,hogy egyedül tolja,mintha mi fognánk a kezét. Szerintem ad neki egy biztonságérzetet,mert abba stabilan tud kapaszkodni.

Szerintem jó dolog.

2009. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ugye nem gurul könnyen nehogy elesse?
2009. márc. 5. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Végülis a te babád szabályozza azt,hogy milyen gyorsan menjen . Először segíteni kell nekik szerintem,amíg nem tapasztalja ki,és érdemes mellette lenni az elején.

Hogyha túl gyorsan megy a kisfiam akkor általában térdre esik. Nem üti meg magát nagyon.

Arra is kell vigyázni,hogy ha valamibe megakad ,vagy neki tolja valaminek akkor felborulhat vele,vagy áteshet rajta.Idáig még mindig sikerült elkapnom időben.

Lehet,hogy a miénk nem a legjobb minőségű. :(

2009. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segtséget,remélem beválik...
2009. márc. 5. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!