Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet elhagyni egy...

Hogy lehet elhagyni egy babakocsit?

Figyelt kérdés

Nem röhögni nagyon, de mi megtettük. Képesek voltunk elhagyni a babakocsinkat. Vasárnap történt, de még mindig élénken a fejünkben van a dolog és nem igazán tudunk nyugovóra térni felette.

Az addig rendben van, hogy az ember néha elhagy valamit, a telefonját, egy névjegykártyát, vagy az esernyőjét a buszon felejti. De egy komplett babakocsit???

Egyik szemem sír, a másik meg nevet, a férjem még most sem jutott el odáig, hogy vörös fej nélkül beszélni tudjon róla.

Ti hagytatok már el babával kapcsolatos dolgot?


2009. márc. 5. 08:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom én ezt olyan meglepőnek..Valóban meglepő akkor lett volna,ha csakis a babakocsira támaszkodhattatok volna,mint hordozóeszközre,de amikor belekezdtem a történeted ill. kérdésed elolvasásába,akkor már tudtam h vszínűleg gépkocsi is szerepel a történetben.Nesze neked travel system:)
2010. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most azon gondolkodom ki lehet olyan bunkó, hogy elviszi, vagyis , ha elviszi nem megy vissza érdeklődni kié lehet, szóval ki az aki ellop egy babakocsit?

Sok szerencsét az új kocsihoz! :-)

2010. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is lehagytam a babakocsinkat.

Elmentünk a gyerekorvoshoz autóval, a kocsi a csomiban. Tudtam, hogy adni fog egy érzéstelenítőt, amíg az hat, elmentük a babakocsival sétálni.

Majd vissza a dokihoz, elintézük a dolgunkat, beültünk az autóba, és hazamentünk.

Két nap múlva kezdett el hiányozni a járgány.

De szerencsére az asszisztens megmentette. De már ott is tudják, nem vagyk százas..

2010. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Jajj köszi! Nagyon jó volt a story :D. Péntekre vagyok kiírva az első babával, úgyhogy még nem hagytam el semmilyen babás cuccot, viszont hajlamos vagyok ilyenekre, ha előfordul esküszöm én is felrakom majd :D
2010. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Orulok, hogy ha masra nem is, de legalabb szorakoztatasra jo a tortenetunk. :-)

Hala Istennek a gyereket soha sem hagytuk el, sot, kozben szuletett meg egy, mindketten megvannak. :-D

A mai napig nem ertem, hogy lehettunk ennyire elbambulva.

Mert az egy dolog, hogy napi szinten elpakolok valamit rossz helyre a rohanasban, pl a cumisuveg megy a kukaba, a hasznalt pelenkat meg bedobom a mosogatoba, majd korrigalok, vagy bemegyek zokniert a szobaba es elhagyom utkozben, mert elterelodott a figyelmem, stb.

De azert a babakocsi elhagyasat nem tudtam a mai napig felulmulni.


Meg vagyok rola gyozodve, hogy a haznal teregeto noci tolta be a kocsinkat.

Ha nem,akkor is elkepzelheto, hogy barki eltolta, vagy elvitte, mert ez kulfoldon tortent, ott nem csak lomtalanitaskor pakolnak ki az ut szelere dolgokat es nem csak hasznalhatatlan, lestrapalt dolgok kerulnek ki. Naponta talalkozni lehet hazak elott kirakott babahintaval, babakocsival, sot, ciki, nem ciki, de egy setarol regebben mi is 4 gyonyoru allapotu lindam ajtoraccsal tertunk haza, mert egyszeruen csak kidobtak, nem volt mar ra szukseguk.

Lehet, hogy aki ott jart es megtalalta azt hitte, hogy ez is egy kirakott dolog volt.

2010. nov. 22. 16:18
 16/18 anonim ***** válasza:

Ez igy olvasva nagyon aranyos történet. Én babás dolgot nem hagytam még el. Csak a babaklubban a lányom két csörgőjét.de ez megvan,mert hetente járunk oda..

Én még 10évesen hagytam el az órámat amit imádtam. Vagyis többet is..

1. alsóban,első óráim egyike.Zavart a kezemen igy levettem és beraktam a többiek kabátja alá az udvaron. Mire visszamentem eltünt.

2. Strandra mentünk a szüleimmel(SZéchenyibe)s rajtam maradt az órám.Visszamentem hogy betegyem a kabinba öltözőbe s nem tudtam kinyitni az ajtót8kiderült rosszat is probáltam.Ezért alul becsusztattam az órámat,s mentem vissza. Mikor este mentünk haza már nem volt meg az órám:'(

Nagyon szomorú voltam mindkét esetben:(((

2010. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy kedves barátunk jött hozzánk babalátogatóba, akinek egyébként nincs gyereke. Vett a lányunknak ajándékot, csili-vili csomagolásban föltette a kocsi tetejére, amíg a táskáját bedobta a kocsiba. Majd beszállt, és eljött hozzánk. Üres kézzel :)))
2010. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Aranyos történet, szereztél nekem egy vidám pillanatot!

Gratulálok mindkét babához, vigyázz rájuk!

Én még nem hagytam el semmit, vagyis a lányommal mentünk a védőnőhöz babakocsival, majd végeztünk és mentünk hazafelé félúton jártunk, amikor hiányozni kezdett egy kedvenc játéka a kezéből...visszafordultam és félúton ott hevert a játék, a lányom kidobta. :)

10 hónapos kislány anyukája

2010. nov. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!