Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet elhagyni egy...

Hogy lehet elhagyni egy babakocsit?

Figyelt kérdés

Nem röhögni nagyon, de mi megtettük. Képesek voltunk elhagyni a babakocsinkat. Vasárnap történt, de még mindig élénken a fejünkben van a dolog és nem igazán tudunk nyugovóra térni felette.

Az addig rendben van, hogy az ember néha elhagy valamit, a telefonját, egy névjegykártyát, vagy az esernyőjét a buszon felejti. De egy komplett babakocsit???

Egyik szemem sír, a másik meg nevet, a férjem még most sem jutott el odáig, hogy vörös fej nélkül beszélni tudjon róla.

Ti hagytatok már el babával kapcsolatos dolgot?


2009. márc. 5. 08:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyat már olvastam,hogy elloptak babakocsit,de hogy elhagyni... Nem semmi. Egyszer a tévében volt,hogy a bkv talált tárgyak osztályán is vannak érdekes dolgok,mint pl. nagybőgő,műláb... Ha innen nézzük....

Mindenesetre jót nevettem. Bocsi!!!!

2009. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem semmi!!:o)Hol hagytátok el?
2009. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 hetes a fiam, és eddig még szerencsére nem hagytunk el semmit. Vagyis a kórházba amikor elvitték a szülés után tőlem, adtam a nővérnek egy vadi új, nagyon szép kis sapkát, akkor rá is tették, de miután én felmentem az osztályra, és akkor hozták oda újra hozzám a babámat,már nem volt rajta a sapka, állítólag elveszett, nem találták!

Ti hogy hagytátok el a kocsit, ez engem is nagyon érdekelne!!!

2009. márc. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó,már jobb is lett a kedvem,pedig nagyon beteg vagyok:))))Bocsi érte.

Biztos nagyon fáradtak voltatok,vagy sírt a babátok és ki kellett venni a kocsiból.Szerintem nincsen semmi baj.Nem mentetek vissza érte?Hátha még meg van.

Szerintem egy kis idő múlva majd jót nevettek az egészen:)

2009. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Konkrétan az út közepén...

Nincs saját parkolónk, a férjem a lakástól messze parkolt egy kis utcában. Odasétáltunk a kocsihoz babakocsival vasárnap korán reggel, mert vásárolni mentünk. Ő berakta a gyereket a hordozóval, én beültem mellé a hátsóülésre, becsatoltam, majd szépen elindultunk. Alig volt forgalom, tíz perc múlva már le is parkoltunk a bevásárló központnál, a férjem kiugrott, hogy kivegye a babakocsit a csomagtartóból, de nem volt ott. Gyorsan visszaugrott, majd kb félúton mondta el, hogy elfelejtette berakni a babakocsit, csak elsétált mellette, beszállt ő is és elindultunk. Egyébként ekkor eszembe sem jutott, hogy nem lesz már ott a kocsi, mert egyrészt ez egy kertvárosi részen van, annyira korán volt, hogy senki sem járt az utcában, amíg odasétáltunk konkrétan egy emberrel sem találkoztunk. De mégsem volt ott.

Egyébként a ház előtt, ahol parkoltunk egy nőci épp teregetett az udvaron, ő tutira látta, hogy mi történt, mert még nézett is bennünket, amikor odaértünk. Abban bíztunk, hogy mivel látta mi történt jófej volt és betolta a kocsit, meg is kérdeztük tőle, de azt mondta, hogy ő nem látott semmit és nincs nála. Végigjártuk az összes mellékutcát, de sehol nem volt egy lélek sem, akitől megkérdezhettük volna, hogy nem-e látta.

Hát így történt.

Most már azért áldom a sorsot, hogy anno nem vettem jó drágán babakocsit, ugyanis első baba és először úgy gondoltam, hogy a legjobbat veszem meg, de aztán olyan olcsón találtunk egy használtat, hogy azt választottam. Anyagilag nem buktunk sokat, mert külföldön élünk és jóval áron alul vettük meg, egy három kerekű Graco babakocsi volt hordozóval és átszámítva kb 9000 forint volt. A hordozó persze megmaradt. Még abban is szerencsénk volt hogy most egy sokkal jobbat tudtunk venni féláron újonnan, mert ahova az eset után bementünk gyorsan kocsit venni, ott belefutottunk egy féláras akcióba, szóval a vége az, hogy van egy sokkal jobb babakocsink, de a szívünk meg fáj a másikért, mert az volt a fiam első kocsija és nem köszöntünk el tőle, hanem csak magára hagytuk az út szélén. Hülyén hangzik, de szó szerint sajnálom a kocsit.

Nem baj, a tanulópénzt megfizettük.

2009. márc. 5. 08:33
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszülettem (34 éve) nagymamám adott anyuéknak pénzt, hoyg vegyenek meg nekem valmi hiper-szuper, ritkán kapható, jó drága bundazsákot. Anyuciék meg is vették, majd feldobták az autó tetejére, pakolásztak még egy kicsit, és elindultak. A szembejövő autósok persze villogtak és dudáltak, hogy a bundazsák az autó tetején fityeg, de szüleim nem jöttek rá, hogy mi bajuk van... :-))) Így valahol útközben lerepült a méregdrága bundazsák, otthon már csak hűlt helyét találták... Nem vagytok egyedi eset! :-))))))
2009. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat miis jártunk már így,de nem veszett el.A garázsban tartjuk,és a párom csak úgy tud beállni hogy kitolj aztán meg vissza.Egyik este elfelejtette visszatolni mert esett az eső és betolta a másik garázs eresze alá.Reggel amikor lement akkor látta hogy a babakocsi kint árválkodik:D.Társasházban lakunk,és be lehet látni az utcáról a garázshoz,de mégis megvolt.Ngyon nagy szerencsénk volt ztem veletek ellentétben.:D.
2009. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
a reklámban a gyerek maradt ki a kocsiból a babakocsi helyett:)vigasztaljon ez:)amúgy sajnálom
2009. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Regi sztori, de kiemeltem, hatha szerzek ezzel egy vidam percet par embernek.
2010. nov. 22. 14:31
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szereztél! :D

Gyerkőc megvan még? :D

Remélem, mi nem kerülünk ilyen helyzetbe, januárra várjuk az első babánkat, a párommal alapvetően tök feledékenyek vagyunk, így megvan az esélye, hogy elszórunk ezt-azt..:)

De amíg nem a baba az, addig nem bánom!:)

2010. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!