Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyre kevesebb a tejem. Mi...

Egyre kevesebb a tejem. Mi lesz így az esti szopival illetve helyett?

Figyelt kérdés
Most 10 hónapos a babóm és eddig csak szopizott, a cumisüveget nem ismeri. Persze már hozzátáplálunk, de eddig az esti szopira (meg a hajnalira) még volt elég tejem. Hogy változik az esti rutin és az evés ha már nem lesz elég? Eddig apu fürdés után bekenegette, "beszélgettek", öltözés, búcsúzkodás, aztán pedig irány a nagyágy és összebújós-fekvős-belealvós szopi következett anyával. Most mi lesz??? Segítsetek!!
2009. márc. 4. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Napközben is tedd cicire párszor,minél többet szívja,annál több termelődik.
2009. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fejjed magad is, szoptatás után. Ha nincs tej, akkor is. Lesz.
2009. márc. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben járok a történeted ugyan az mint az enyém. Az én kislányom is ugyanigy szopizik csak ő 8 hónapos. 2 hónapja kinlódok a tejjel minden létező dolgot kipróbáltam már mégsem történt semmi. Lassan feladom. Gondolom te is próbálkoztál már sok féle szerrel. Megkérdeztem egy hozzáértő embert és azt mondta nekem hogy ne görcsöljek, igy is elég szép ideig szoptatok, de igazából ennyi idő eltelte után már nem fog több tej termelődni mert a szervezetem hozzászokott a hajnali és esti szopihoz és csak annyi tej termelődik amennyi még a 2 étkezéshez szükséges.

Bár gondolom azért neked is nehéz elválni a szoptatástól, mert az azért mégiscsak egy olyan dolog ami csak kettőtök között zajlik és jó az a tudat hogy ez az egyetlen egy dolog amit csak te tudsz megadni neki.

Azért sok szerencsét!

2009. márc. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérj tanácsot a la leche ligától (www.lll.hu) ők tudnak segíteni! De amit írtak előttem, hogy próbálj fejni és napközben is mellre tettni a picit, az jó tanács!

Nekem 7 hós a lányom, még mindig szopis, cumisüveget nem is látott, igyekszem a tejtermelést fenntartani, amennyire lehet. Mivel mi napközben is sokat szopizunk, egyelőre nincs gond. De a la leche ligások nagyon profik, bátran kérj tanácsot!

2009. márc. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!