Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám rávenni anytejes...

Hogy tudnám rávenni anytejes babám, hogy nappal egye meg a napi adagját és éjjel ne kelljen fel enni?

Figyelt kérdés
Nappal nagyon izgi a világ, ezért sztem éjjel pótolja az elbohóckodott szopit.
2009. márc. 4. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Amig éhes fel fog ébredni. Te is eszel ha éhes vagy nem? Nem irtad hogy mennyi idős a baba.
2009. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt értem, hogy éhes, mert nem eszik nappal rendesen, mint ahogyan írtam is. A kérdésem, hogy hogyan tudnám megváltoztatni..

6.5 hós a babó

2009. márc. 4. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 6 hónapos, ő is felkel még éjszaka szopizni. Szerintem majd csak akkor bírja jobban éjszaka, ha már szilárd ételeket is eszik. A nagy gyerekeimnél legalábbis így volt. Egy anyatejes babát nem tudsz "megtömni", hiszen csak annyit eszik, amennyi számára éppen akkor elég. Tudom, ezzel nem segítettem, csak a saját tapasztalatomat írtam le:)) 4 gyerekes anyuka
2009. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Újra én.

Nekem úgy aludta át az éjszakát hogy elkezdtem adni neki tejpépet.

Este 6-kor fél adag tejpép, 7-kor fürcsi, majd szopi és 8-kor már aludt is reggel 8-fél 9-ig.

Néha álometetést is kellet csinálnom. Azt is kipróbálhatod mielött felkelne etesd meg álmában. Vedd ki az ágyból, de ne ébredjen fel, ilyenkor elvileg levegőt sem nyelnek, nem kell föfiztetni. majd tedd vissza. pár nap és hozzászokik.

2009. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vízecskét kináljneki majd arra nem fog felkelni mert az nem édes és kicsit lehet hogy fog sírni de át kell öt állitani és kitartó legyél átfogja aludni az éjszakát párn napután csak ne add föl csitigasd víecskét kinálgasd neki
2009. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Éjjel, álmában szopizik, mert még a szemét sem nyitja ki és akkor tényleg rendesen szívja a tejet. Sajnos van mikor 2 óránként. :( Most kezdtük a hozzátáplálást, azt szintén elbohóckodja. Csak buborékokat fúj a kis huncut. :))

Köszi a válaszokat :)

2009. márc. 5. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!