Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értem h egyes anyukák...

Nem értem h egyes anyukák miért gondolják azt h itt doktorok vannak?

Figyelt kérdés
Nem vitát akarok kelteni, de itt ugy kérdezgetnek az anyukák mintha mi meg tudnánk mondani nekik h pl. mitől sir a gyereke, miért nyügös egész nap, meg h mitől van láza... meg ilyenek?Csak engem zavar ennyire?
2011. ápr. 20. 16:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ha orvosi tanácsra várnának ide írnának inkább fognák a babát és lemennének a védőnőhöz, vagy az orvoshoz ha olyan kérdésük lenne, de most egy síró gyerekkel mit kezdjen az orvos? Viszont aki már nevelt fel gyereket az lehet, hogy látta már a gyerekét sírni és nagy nehezen rájött mivel lehet megszüntetni ezt a kellemetlen állapotot és elmondja a tapasztalatait, amit a kérdező eldönthet, hogy kipróbálja vagy sem abban az esetben ha úgy látja, hogy nála is ez lehet a probléma. Ez téged miért zavar? Egyébként meg sok orvos, nővér, védőnő irkál ide :)
2011. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Nem vagyok orvos,de ez talán jó példa.

Anyuka feltett egy kérdést én pedig válaszoltam,mert ismerős volt a tünet amit a babájáról írt.Megnyugtattam a válaszommal ő ezt visszaigazolta.Ez pedig jó érzéssel tölt el.Segítettem egy Édesanyának a válaszommal,tapasztalatommal így egy kicsit jobbnak érzem magam.És ha én felteszek egy kérdést és válaszoltok rá azzal lehet,hogy pont segítetek pedig nem vagyok orvos és itt a nagy többség sem az.Tapasztalatot cserélünk.Ennyi.Ezért van ez az oldal.

2011. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért van az oldal, hogy segítsünk egymásnak. Ha valaki esetleg nem tud/nem ért valamit, gondolhatja, hogy a másik is tapasztalt hasonlót, hátha hozzá tud szólni.

Senki nem a csodát, meg a megváltást várja a válaszolóktól, de ha a másiknak már volt része az adott dologban, esetleg tud segíteni, vagy megpróbál.

Nem sértésként írom, de attól, hogy pl Te nem tudsz válaszolni a kérdésére, lehet, hogy más tud.

Sokkal inkább tartom fölöslegesnek az unatkozós kérdéseket, pl mit ebédeltetek tegnap, hova mentek holnap, milyen színű ruhát adsz ma a gyerekre... stb.

2011. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Csak az baj h sokszor tízenéves gyerek ellát tanácsokal és nem is tudunk róla, mert ugye azt h ki ir azt nem lássuk.De köszönöm a válaszaitokat.
2011. ápr. 21. 07:38
 15/15 anonim ***** válasza:

LÁTJUK.Így helyes.

Látod?Segítettem,hogy legközelebb helyesen írd.Bár nem ebbe a témába tartozik,mégis megint egy dologgal okosabb lettél.És itt is bebizonyosodik,hogy erre van ez az oldal!:)

2011. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!