Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál a tejpépet...

Hozzátáplálásnál a tejpépet is fokozatosan kell adni?

Figyelt kérdés
Tejpéptől fájhat a baba hasa?Ha almával kezdek délelőtt,délután már adhatok neki tejpépet? Hogy csináljam? Tapasztalatokat is várok.Nagyon köszönöm!!
2009. márc. 4. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

akkor gyümit ezek szerint már eszik.

én fokozatosan vezettem be a tejpépet is. délben kóstoltattam és amikor láttam, h rendben van, akkor adtam neki uzsira a teljes adagot. aztán jöttek a főzik délre:)

2009. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én rendesen adtam neki első étkezésre is, nélunk nem volt gond, nem fájt a pocija. Szerintem nem is gyakori. Mehet uzsonnára, én is így adom. Nagyon fogja szerintem szeretni.
2009. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én délelőtt gyümit adtam, délután a tejpépet. Először pár kanállal, (mondjuk először nem is ízlett neki nagyon) másnap kicsit többet, harmadik nap már fél adagot, és így tovább. Kb egy másfél hét után ette meg a teljes adagot.(addigra megszerette)

Ne csinálj először teljes adagot, mert pazarlás. Nézdd meg hogy kell csinálni és az arányok betartásával kevesebbet csinálj.

Az enyémnek nem fájt tőle a hasa.

2009. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ja igen és ahogy az előző írta délben jöhet a főzelék.
2009. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!