Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kettes tápszer táplálóbb...

A kettes tápszer táplálóbb mint az egyes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Kalóriában nem okvetlenül, de összetételben más.
2009. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azért kérdeztem, mert mióta áttértünk a kettesre, kevesebbet eszik a babám. Lehet, hogy véletlen egybeesés, és csak étvágytalanabb.
2009. márc. 4. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleinte az enyém is kevesebbet evett a kettesből, aztán lassan növelte az adagot. Nézdd meg, hogy kalóriadúsabb e a kettes, mert a mi kettesünk jóval több kalóriát tartalmazott, mint az egyes.

Na meg a kettes tápik, sűrűbbek is, jobban telítik a pocakot.

2009. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem táplálóbb lehet, mert mi mióta áttértünk rá, azóta ritkábban eszik. Megeszi a 200ml-t de utána csak 5-6 óra múlva kér enni. Mivel csak este és éjszaka eszik tápszert, pontosan nem tudom lemérni,hogy mennyire tápláló, de az egyes tápszer mellett felkelt éjszaka enni, ezzel meg már nem.
2009. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam. Én meg ugyanúgy 3 óránként akarom szegény gyerekbe tuszkolni a kaját, és csodálkozok hogy nem éhes.
2009. márc. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!