Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik táplálóbb a tej vagy a...

Melyik táplálóbb a tej vagy a tápszer?

Figyelt kérdés
15 hós iker lányaink vannak.Még tápszert isznak.Azért nem szeretnék váltani,mert úgy gondolom,hogy a tápszerbe több vitamin van,+szerintem táplálóbb,hízlalóbb,mint a tej.Jól gondolom?
2011. máj. 12. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát megnéztem a mi 3,5 % tejünket és a 2-es tápszert majdnem ugyan annyi a kalória értéke.


Kell nekik hízniuk? mert az én lányom olyan gyorsan hízott hogy inkább azt nézem már most hogy kevésbé tápláló legyen neki.

2011. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A tápszer hizlalóbb,de abban csak mesterséges vitamin van. A tejben viszont természetes D vitamin és kálcium.

De nem az a fontos,hogy a babák hízzanak,hanem,hogy jól fejlődjenek!

Az orvos mit mond?

2011. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz váltani, akkor nem mindegy?

Egyébként a tejbe 15 hónaposnak már sok mindent tehetsz, ami tele van vitaminokkal. Például zabpehely, tönkölypehely, köles, gabonagolyó stb Úgyhogy az úgy már teljes értékű táplálék.

2011. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ők koraszülöttek voltak,tehát az orvosunk azt mondta,hogy hajlamosabbak az allergiára.Még egy fél mondattal sem említette meg,hogy váltsunk tejre,vagy kezdjük el bevezetni.1490 és 1610-el születtek,és most is kisebbek az átlagnál.Nekem is az a fontosabb,hogy jól fejlődjenek,csak ők mivel kicsik,azért azt is kell néznem,hogy hízzanak is attól amit esznek.Amúgy már csak reggel,este esznek tápszert.
2011. máj. 13. 08:28
 5/6 anonim ***** válasza:

de van zab-rizs-szója-búza-mandula tej amik nem rosszak. Még kakaót is lehet kapni, én is ezt iszom.

és nem olyan megterhelőek a szervezetnek mint a tehéntej.

esetleg lehet érdemes lenne megkérdezni a dokitól.

2011. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a tápszer a táplálóbb. Mikor estére tejet adtam a kislányomnak hajnalban kelt, mert éhes volt. Ugyanannyi tápszertől alszik reggelig.
2011. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!