Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érezzem magam emaiatt rossz...

Érezzem magam emaiatt rossz anyának? Mit tegyek hogy ne érezzem magam annak? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy járunk babaklubba és

1. van egy 4hós fiú baba aki 9500gramm mig az én 1éves mászó lányom csak 7300gramm.

2. Tegnap amikor voltunk jó kedvűen kipihenten mentünk, s fél óra után elmászott tőlem s elkezdett sírni,adtam neki bulátát nem kellett neki.adtam neki vizet az üvegéből nem kellett neki. Cicizni se akart. Vállamon megnyugodott nehezen,majd amikor ujra elmászott ujra elkezdett sírni.

Nem volt a földön semmi.


Megjegyzés: 3hónapos kora óta járunk,ismeri a babákat,anyukákat.szereti is őket. senki nem tudta megnyugtatni. Hetente van a klub s van h klubbon kivül is találkozunk. egy baba odaült hozzá mikor sírt s ő nyugtatta meg.(másfél éves kislány)Pedig egy mosolygós,irtó aranyos kiscsaj... s nem is volt fáradt..


2011. ápr. 19. 13:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Ne akadjatok ki ezen, mindig voltak/lesznek olyan emberek akik a bárdolatlan tapintatlanságot egyszerűen őszinte szókimondásnak keresztelik el és még büszkék is rá. Ennyi. A hájfej valóban ocsmány megjegyzés volt, mert lehet valaki őszinte, de az nem egyenlő a tahósággal. Csak ezt sokan nem tudják... egyébként tény hogy 9000 grammos 4 hónapos nem egy vékonyka, de nem egyformák a babák, a husis babák is tündériek ám, éppúgy mint vékonyka társaik.


Kérdező, ne aggódj, ilyen napja volt, a babáknak is lehet rossz napjuk/hangulatuk :)

2011. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem akartam hogy itt vita alakuljon ki. Azért érzem magam rossz anyának,mert az a baba csak anyatejet eszik a mai napig. A lányom is az volt 6hónapig és egyszerűen nem hiszem el hogy ilyen kis picike.

Egyébként mennék én kávézni szivesen barátnőkkel.. De terhesség elött se voltak nagyon barátnőim,most meg aki volt ő se ér rá:( Mondjuk most ott a babaklubban is több anyával is jó viszonyban vagyunk. Ez a másfél éves kiscsaj igen aranyos,s az vigasztal hogy ő se egy duci baba(8.5kiló körül mozog). Szerencsére a párom is itt van velem s megvigasztal.

:)

2011. ápr. 19. 16:45
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

OFF:

14:50-essel nagyon egyetértek! Hogy lehet egy kisbabát "hájfejnek" nevezni? Gondolkozz már (aki ezt írta), neked hogy esne, ha a "hájfej" kisbaba anyukája például azt mondaná a te gyermekedre, hogy "kis nyeszlett" vagy "girhes"?! Hát én elsüllyednék szégyenemben már attól, hogy a gondolat(!) megfordult a fejemben. Nemhogy ilyet leírni...

A kérdésre válaszolván: Kérdező, ne vedd az ilyeneket ennyire a szivedre. Ahogy előttem is írták, a babáknak is vannak rossz napjaik, amikor a sz*r is ízetlen, ugyanúgy, mint nekünk. Ettől még nem vagy rossz anya.

2011. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam,mert 8hónapos a babája. Az maradt meg bennem h 4hónap van köztük:D
2011. ápr. 21. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!