Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan ne érezzem magam rossz...

Hogyan ne érezzem magam rossz anyának?

Figyelt kérdés

Ma elesett a fiam, és letört a fogából egy darab, és emiatt annyira rosszul érzem magam. Már 100X átgondoltam hogy mit kellett volna tenni hogy ne úgy legyen, de annyira vissza szeretném forgatni az időt.... ennyire még nem fájt semmi...

ti mivel vigasztaltátok:) magatokat?


2010. márc. 25. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Ne búsulj,ilyen sokmindenkivel előfordul!A nap 24 órájában nem lehetsz mellette!Utólag már ezen kár cívódni(bár én is ezt teszem ha hasonló történik).Ha oviba ,bölcsibe megy ott is lesznek elesések,sőt néha a gyerkőc akkor esik nagyot amikor fél méterre állok csak tőle!Ettől még nem vagy rossz anya!Sőt egy rossz anya nem gyötri magát ezen!:)Majd megtanul ügyesen esni is!Amúgy mennyi idős a gyerkőcöd?

Ne aggódj,és fel a fejjel!

2010. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Márpedig ez sokaknál előfordul!!!Nálunk is!Nem foghatod állandóan a kezét,meg kell,hogy tanuljon normálisan esni,sajnos néha ilyen áron:(

Ettől még nem vagy rossz anya!Ha így lenne akkor nem fájna ez a baleset a lelkednek!!!Hidd el,lesznek még ilyesmi esések,ezek természetes velejárói a felnövésnek!

3 gyerekes anyuka

2010. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1,5 éveske, de olyan rosszul érint hogy azt elmondani nem tudom.... eddig ilyen nem volt....
2010. márc. 25. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írták a többiek is, emiatt ne gyötörd magad, mert úgysem tudod megvédeni mindentől. Ilyen kis baleset mindenkivel történik.

És ha túlságosan félted, óvod, akkor sokkal rosszabbat teszel vele.

2010. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom esett olyan rosszul a konyha kövön hogy letörött az első fogából egy jó nagy darab , elég csúnya már vagy 2 éve , most kezdett el kipotyogni a tejfoga majd erre is sor kerül és lesz új fogacskája . Én is nagyon sajnáltam , ott álltam mellette egy karnyujtásnyira de nem tudtam elkapni ( kergetőztek a tesóval ).
2010. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!