Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek 16 hós babája még nem aludta át az éjszakát?

Figyelt kérdés
Én már feladtam a harcot kislányommal! :( Hiába minden! Egész éjjel cicizik,vagyis csak rágcsálja. A helyén sem alszik csak mellettem. Ki vagyok bukva teljesen! :( Van hogy 20 peret nem alszik egyfolytában. Eddig a max alvásideje egyhuzamban 2 óra. :(
2011. ápr. 19. 12:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez butaság, csak egy ötlet. Mi lenne, ha nem melletted altatnád, hanem megpróbálnád, hogy ha van lehetőség külön szobában altatod? Mondjuk leteszed este szopival és amikor elalszik jönnél, és amikor felkel akkor megint szopiztatod. Lehet, hogy arra is megébred, ahogy Te alszol. Mondjuk egy hétig kipróbálod. Bár nem biztos, hogy sikerül, ha megszokta melletted, de azért ha már leírtam elküldöm:)
2011. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, de már ezt is próbáltuk de semmi. ugyanúgy kel és keservesen sír, inkább ordít. Azért köszi a tippet! :) 16:21-es. Igen nekem is furcsa,hogy itt minden gyerek "átalussza az éjszakát csak az enyém nem. Anyukám is mondta ,hogy szerinte csak ezt mondják... hát ez van . Reméljük jobb lesz hamarosan!!! :)
2011. ápr. 20. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!