Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit válasszunk?

Milyen babakocsit válasszunk?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni babakocsi ügyben. Első gyermekünket várjuk, így nincs semmi tapasztalat. :(

A körülményeink, a befolyásoló tényezők az alábbiak:

- falun lakunk, a járdák állapota hagy némi kívánnivalót maga után;

- októberi lesz a baba, tehát télen lesz fekvő helyzetben :);

- a nagyszülők a szomszédos városokban laknak, így sokat fogjuk autóban vinni;

- gyalogosan bevásárolni nem nagyon fogunk menni.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Van még valamilyen szempont, amit figyelembe kell venni a választáskor? És ezek alapján milyen típust tudnátok ajánlani, ami bevált?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 18. 11:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Esetleg Tako Jumper,az is jó lenne neked szerintem.Bármit,csak ne ilyen Anmarokat,meg Rafpolokat, meg hasonlókat,jót akarok.
2011. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mindenképp nézd meg élőben! Tologasd! Egyenesen menjen, könnyű legyen! A tolókart átfordítva is irányítható legyen a kocsi. Összecsukva férjen be a kocsi csomagtartójába. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Én megszívtam egy Kunert Vip-pel, azt a típust még csak meg se nézd!

A Brendonban szoktak lenni akciók, biztos van most is. Gyakran olcsóbbak a kocsik szettben is. Neten nézd meg!

2011. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Danny sport! Cserélhető a mózes, a hordozó, sport rész. Felfújható bolygókerekes, de fixálható. A mi babánk is téli volt. Használtan nem tudom mennyi.
2011. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia


En jane slalom vagy ultima babakocsit ajanlanam.


A Gracot nem vennem meg meg egyszer :s siman kitort 6 honap hasznalt utan a kereke.


En nagy es felfujhato kerektut vennek.Mivel kocsiba sokat akarod hordani igy az lenne a legpraktikusabb ha az ules leveheto lenne a vazrol (a graco csak kobi kocsiba fer be kenyelmesen)

En bolygokerekeset vennek, mert az le lehet fixalni ha szukseges.Egy tolokarosat vannek azert, mert konnyebb iranyitani ha ebb seta kozben megennel egy almat/szenbdvicset.

Ezek jo minosegu kocsik, igy ha tobb babat terveztek 100% hogy kibir.Utanna viszont meg normalis aron el lehet adni.

2011. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Én már adtam egy választ..csak azt szeretném írni, hogy a rossz utakra aki bolygókereket javasol.... még ha fixálható is. A felfújható kerék pedig: amikor indulnál és észreveszed, hogy leengedett, felemelő érzés. Szóval, szerintem az sem fontos. Jó választást kívánok! (NEm egyszerű, főleg ennyi vélemény elolvasása után:) )
2011. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsóval NAGYON nem értek egyet,ha jó minőségű a kocsi egy álom tolni bolygókerékkel a rossz úton.Tudom miről beszélsz egyébként mert nekem is volt pocsék kerekű kocsim,és tényleg nagyon rossz volt tolni a rossz uton,de ott nem a bolygókerékkel hanem a KOCSIVAL volt a baj.2 darab fújhatókerekű kocsit nyuzok egyszerre,lassan egy éve egyik sem engedekk,lyukadt ki soha,idáig kétszer kellett bele levegőt fujni,akkor sem volt vészesen leeresztve.
2011. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó előttitől megkérdezhetem milyen kocsikat tolt idáig?Márkára gondolok.
2011. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!