Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kap, vagy egyáltalán...

Mit kap, vagy egyáltalán kap-e valamit húsvétra a babád?

Figyelt kérdés
Fiú vagy lány? Kora? Mit kap? :)
2011. ápr. 17. 15:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
64%
Kisfiam,aki 20 hónapos nyári ruhákat kapott,ezt amúgyis megkapta volna.Kap még pár kinder tojást,csoki nyuszikat.
2011. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
40%

20:11-es:

valamit nem lenne rossz, ha figyelembe vennel. Nem mindenki azert nem ajandekoz Husvetkor, mert csakazertisnemakarok.

Egyszeruen azert nem, mert eszunkbe sem jut. Nalunk ez nem volt szokas, nalatok az volt, ennyi.

Nem kell ezen felhaborodni ennyire, feleslegesen idegesited magad.

Nekem a Husveti ajandekozas epp olyan tavoli dolog, mint mondjuk neked elmenni szeptember 13-an vacsoraval unnepelni a mi hazassagi evfordulonkat. Eszedbe sem jut. Nalunk meg a husveti nyuszi nem hoz ajandekot, hanem himest rejtett el itt-ott, himest kerestunk.

Hat errol ennyit.

Nem tudom, hogy ertetted-e, de banto dolog alullicitalast feltetelezni olyan szulokrol, akikhez csak siman eltero hagyomanyok miatt all tavol egy-egy szokas.

2011. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
41%
Kedves 21.30. Tudod akinek nem inge....ezek szerint a válaszom nem neked/hozzád szólt. Hanem azoknak, akik azért nem ajándékoznak, mert szerintük akkor csak erről szólna. És nem vagyok/voltam ideges, nem tudom ezt miből szűrted le, miért idegesíteném magam? Azért mert hosszan írtam? Azért írtam hosszan mert szerttem volna kifejteni hogy az ajándék nem jelent semmi olyat amit sok szülő -tévesen- beleképzel. Ha ez rád nem vonatkozik akkor nem vonatkozik, ilyen egyszerű :)
2011. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
35%
Az allullicitálást sem olyan szülőkről feltételeztem, hanem konkrétan értettem olyanokra, akik VALÓBAN azért licitálják egymást alul amiről én írtam. Nem tudom s nem értem miért vetted magadra, ha tudod magadról hogy te nem ilyen vagy.
2011. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
59%

Micsoda kreténség lepontozni valakit amiért ajándékoz!!

HOgy lehet valaki ilyen, hogy ebben a kérdésben szerinte van jó meg rossz válasz?!?!?!

2011. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
54%

Sziasztok!

Én úgy nőttem fel,hogy Húsvét vasárnap csoki tojás,nyuszi keresés volt a kertben,ezt a "hagyományt" a kisfiamnál is tovább visszük. Idén az apukája fogja körbehordozni(10 hónapos),és valószínű,hogy csak néhány műanyag,fa tojás lesz elrejtve.

Húsvét hétfőn pedig a locsolkodásért fog ajándékot (valami játékot) kapni,hiszen ő még a pénzt nem értékeli. :-)

2011. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem mért kell azért lepontozni mert hoz a gyerekemnek a nyuszi ajándékot.Én 32 éves vagyok világ életebbe kaptam húsvétra ajándékot és a gyerekeim is kapnak!Emellett festünk tójásokat sütünk sütemény ,de reggelre a nyuszi mindig tesz egy kis ajándékot a fübe.
2011. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
53%

kislányom 8 hónapos,én maximum valami apróságot veszek neki,talán valami nyuszis ruhát,a nagyszülőktől lehet hogy kap valami nagyobbat is,nem tudom.

De úgy gondolom jövöre,biztos hoz neki valami "nagyobb" dolgot is a nyuszi,mivel inkább az,mint egy halom csoki:)

2011. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
59%
A sok olyan anyuka pontozza le az ajándékozó szülőt, aki azt gondolja hogy az ajándékkal elrontod a gyereket, ezért ő inkább nem ad semmit. Ez van, engem már rég nem érdekel a pontozás mert tudom hogy az emberi értelem művel hülye dolgokat, és sokan nem leírják a véleményüket hanem nyomkodják a kezecskét lefelé ész nélkül.
2011. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
70%
Egy éves a fiam és kap ajándékot. Kap egy bevásárló kocsit, mert a játszóréren mindig egy kislányéval játszott hát most kap egyet. Emellett mivel a párom családjában van egy olyan hagyomány, hogy reggel a felnőttek a kertben kis kupacokat csinálnak a csokikból és a gyerekek megkeresik, így jelképesen ő is kap csokikat, amit majd később a 3 uncsitesó között.
2011. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!