Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kényszeritenétek gyereketeket,...

Kényszeritenétek gyereketeket, hogy adja oda a játékát a másiknak, aki kéri, ha ezért a sajátod sír?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 21:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A mi játékunk volt, a lányom 1,5 éves,és új volt,azért is ragaszkodott hozzá,itthon is csak ezzel játszik. Amúgy szivesen oda ad bármit. A másik kislány is kiszerette volna próbálni,és mikor az enyém elengedte egy pillanatra , az anyukája már oda is adta neki.Az enyém meg elkezdett sírni, és kérte tőlem,hogy vegyem vissza.Én megsajnáltam,a többiek meg nekem estek, hogy ezt meg kell neki szokni. Én úgy vagyok ezzel, hogy kényszeríteni nem szabad, ha a saját játékról van szó,mert akkor csak irígyebb lesz,egy idő után ugyis odaadja,mint ahogy tette is.
2011. ápr. 15. 14:20
 12/13 anonim ***** válasza:

aha, akkor jól értelmeztük...hát elég érdekes a másik anyuka...Én tuti beszóltam volna, akárhogy is estek volna nekem a többiek...

Különben is, miért is kéne megszoknia, hogy elveszik tőle azt, ami az övé? Ezt nem kell megszoknia szerintem.

Igazad volt, legközelebb ne engedd!

2011. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Erdekesek....

Mi az, hogy az anyuka rogton ra csap a lanyod jatekara?

Lehet ez naluk szokas volt, de normalis kozossegben nem.

Megkerdezik a jatek tulajdonosat, hogy lehet-e, es abban az esetben elveszik ha a valasz hatarozott igen.

Ha habozna rajta az anyuka akkor nem vennem el, mert akkor csak azert mondja, mert azt hiszi mast nem mondhat.

En nem veszekedtem volna, de ossze szedtem volna a cuccainkat es felhaborodottan mondtam volna, hogy nem tudom Te mit szolnal, ha elvennem a Te gyerekedtol a jatekat amivel jatszani akar??

es eljottunk volna.

Van masik jatszoter/park stb a kozelben.


Bar igaza van abban az anyukanak, hogy meg kell szoknia a lanyodnak...ha ebben a tarsasagban maradtok, akkor ez mindennapos lesz, mert az elelmes anyukaka majd ugy is elveszik szegenytol :(

Jo peldat mutatnak a gyerekuknek!!

2011. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!