Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja a nyolc hónapos...

Miért csinálja a nyolc hónapos lányom azt hogy evéskor öklendezik?

Figyelt kérdés
Kb jó felét megeszi normálisan a főzeléknek vagy tejpépnek,aztán néha öklendezik és alig akarja lenyelni.Lehet hogy nem esik neki jól.csak 200grammot szoktam készíteni neki és a kedvenc ételével is ezt csinálja mostanában,pedig teljesen pépesítem,mert a daraboktól csinálta ezt máskor.
2009. márc. 2. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor csinálja ezt a pépesnek,ha nem éhes vagy már teli van a gyomra,esetleg túl sűrű a kaja és nem bírja lenyelni.Sztem vagy etesd később,teljen el több idő 2 evés közt,hogy tényleg éhes legyen vagy ha evés közben jön rá ne adj többet,mert lehet jóllakott.
2009. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lányom is csinálja néha, de ritkán, és eszik utána tovább mosolyogva.

De az előttem szóló ötletei jók, én sem tudnék mást mondani.

Lányom is a darabostól csinálta rég, de most szépen eszi a darabost. És ha sűrű, higithatsz kicsit, vagy tényleg nem éhes már.

Próbálkozz:-)

8 hós kislányos

2009. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!