Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kihagy az 1 hónapos babám...

Ha kihagy az 1 hónapos babám egy étkezést akkor többet adjak neki következő evéskor?

Figyelt kérdés
mintha még éhes lenne de lehet csak mohó mert így is 2hetes kora óta 150-et eszik.jah és tápszeres baba
2011. júl. 8. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet azért hagyta ki mert előtte jól belakott. Csinálj neki annyit, amennyit egyébként, és ha nem elég neki akkor készíts még.
2011. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
huu nagyon sokat eszik!!! Mekkora a súlya? Épp tegnap kérdeztem a doktornőt,h mennyi az adagja egy ennyi idős babának és azt mondta, hogy 100g kb. 120g-ra emelhetem pár hét múlva. Nekem is tápszeres. Persze a súlyától is függ biztosan.
2011. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3120g-al született most egy hónaposan 4460g:)azt mondta a mi doktornőnk is először hogy ne növeljem 120g ról de mikor rájöttünk hogy egész nap azért sír mert éhes azt mondta nyugodtan emeljem meg mert ha sok lesz neki akkor úgyis visszajön neki.de egy grammot sem engedne kárba veszni az én kislányom :)))
2011. júl. 10. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 3150g-al született és éppen 1hónapos. Most 3850g. Azt mondta a doktornő, hogy jó a sulya, a gyarapodása. 100g eszik tápiból. Elég neki. Hát ha 150-et eszik a babád, mert annyi kell neki, akkor annyi kell :) Bár kérdeztem és azt mondta a doki, hogy túl tudják enni magukat a babák. De a Te kislányodnak már a súlya is megvan hozzá. Nem jut eszembe hogyan számolják a megfelelő adagot a súly alapján. Pedig mondta a védőnő is.
2011. júl. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!