Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Coletto Austin 3 babakocsisok!...

Coletto Austin 3 babakocsisok! Milyenek a tapasztalataitok? Szeretitek?

Figyelt kérdés
Kettő között vacillálok: Chipolino Optima és Coletto Austin 3. Azért gondoltam az utóbbira, mert állítólag teleszkópos rugózása és gumikerekei vannak, emiatt nyilván nem ráz annyira. Navigálni könnyű? Szeretitek?
2011. ápr. 8. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én pár hete adtam el ,mert már elég egy kicsi sportkocsi is:(((((((((!Azért vagyok szomorú,mert imádtam!!!:D Nagy felfújható kerekei vannak,egy kézzel irányítható a legrosszabb úton is.Rosszabb úton sem rázta a babám egy picit sem.Életem legjobb döntése volt mikor megvettem.Ha lenne még babám csakis ilyet vennék....
2011. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon szeretem, bárhol el lehet tolni, és az is nagyon jó benne, hogy ha bolygósítani akarod az első kereket vagy fixálni, akkor a tolókaron megnyomod a kis kallantyút és már kész is, nem kell a keréknél babrálni. Szerintem elég jól rugózik, én gyakran tolom füves részen is. Navigálni is könnyű, és ami miatt még nagyon szeretem az az, hogy szinte a fél házat bele tudod pakolni a bevásárlókosarába. Hogy valami hátrányt is írjak, szerintem nagyon széles, vagy a boltajtók túl szűkek, de szinte alig van olyan bolt (a plázákon kívül), ahova befér. Terepre viszont tökéletes.
2011. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!