Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólsz a Kartal névhez?

Mit szólsz a Kartal névhez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 10:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
52%
Én kifejezetten örülök, ha magyar nevet választ valaki a gyerekének (nem azért mert magyarkodós vagyok :)), de ez annyira nem tetszik.
2011. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Talán egy kicsit tényleg kemény hangzású.de alapvetően nem rossz.Off:jó hogy nem már szégyellni kell,ha az ember "magyarkodni" akar.Magyarok vagyunk,nem?
2011. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Van abban valami, amit írsz. Engem leginkább az zavar, ha magyar nevet vetsz fel, akkor magyarkodsz, ha ritkább, idegen nevet, akkor meg jönnek a gettóval.
2011. ápr. 8. 13:25
 24/29 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem számít, de nekem nem tetszik ez a név- ne haragudj!!
2011. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem tetszik, de ha jobban meggondolom nem is rossz:-)Nevezzük szokatlannak.Mert a Kende és "társaik"(nem rosszindulat) először furák voltak, mára már egyre többen adják és megszokjuk őket.Mondjuk a Vajkot én nem tudnám megszokni, az valahogy távol áll tőlem.

Én sem a származása miatt adtam azt a nevet amit, hanem mert a hangzása megtetszett.Ja és nem ősi magyar nevet adtam, hanem nemzetközibbet, mégis magyarnak érzem magam, bár nem vallok szélsőséges nézeteket.

Válasszatok olyan nevet ami tetszik, ne foglalkozzatok mással, hisz mindenkinek más jön be.

2011. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nekem is rögtön a Kartal nevű község ugrott be emiatt nem választanám.
2011. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nekem a kartell jutott az eszembe róla és arról meg a Ganxta, talán ezért írta vki, hogy gettós :)


Nekem pl. tetszett a Szabolcs név, de arról meg a megye jutott eszembe, meg hogy ott elég sok a kisebbség, így lemondtam róla. Most már örülök, mert találkoztam már roma Szabolccsal...

2011. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy Kartal nevű osztálytársam. Nagyon kedves fiú volt, ezért a név is szimpatikus. És ez majdnem 30 évvel ezelőtt volt, tehát nem lehet azt mondani, hogy ezt a nevet csak valami divathóbortból adják a gyereküknek...
2011. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nagyon szép név. Nekem mindig is nagyon tetszett.
2019. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!