Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólsz a Kartal névhez?

Mit szólsz a Kartal névhez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 10:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nem értelek...te kérted más véleményét! Nem biztos, hogy egyezik a Tiéddel és emiatt ne sértődj be.
2011. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, bocsi!
2011. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Dehogy zavar a vélemény. Csak ha leírom, hogy nem az eredete, hanem a hangzása tetszik, akkor nem értem, miért kell magyarkodónak beállítani.
2011. ápr. 8. 11:25
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a helység név ugrik róla eszembe rögtön..Kartal..ott lakik a bnőm, és fura a név, de lehet mert nem tudok elvonatkoztatni tőle:)

Konrád ?

2011. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy van ilyen falu:) A Konrád is tetszik, de felénk elég gyakori, sőt velem egy időben fog szülni egy anyuka, akinek Konrád lesz a babája, és osztálytársak lesznek. Amúgy vomzódom a K-val kezdődő fiúnevekhez.
2011. ápr. 8. 11:37
 16/29 anonim ***** válasza:

Utolsó vafyok..

Kristóf - nekem nem tetszik

Kelemen

Károly...vezetéknévtől is függ sztem...nézd meg a K-val kezdődő nevek listáját:)

2011. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Kilián?nekem ez a kedvencem :)Kolos?ez is szép


szép a Kartal,de egy kicsit kemény...bár attól függ,hogy mi a vezeték név...

2011. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam azon, hogy elég kemény. De minél többször kimondom, annál kevéssé érzem így. Felnőttként meg szerintem igazán jól illene rá, főleg ha az apukája külső tulajdonságait örökli.
2011. ápr. 8. 11:56
 19/29 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam, de tetszik! Egyébként én meg nem tudom mi a baj a magyarkodós nevekkel. Szerintem sokkal szebbek mint a Dzsenifer és társai. Egy ismerősünk kisfiát Vajknak hívják, az is fura volt először,de most már tetszik.
2011. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Én nem eredet alapján válogatok, hanem hangzás alapján, és hogy passzoljon a vezetéknévhez. Még a jelentés is fontos, volt olyan név, amit e miatt vetettem el. A magyarkodás meg csak akkor zavar, ha olyan ember ad direkt ősmagyar nevet, aki még azt sem tudja, ki volt Koppány.
2011. ápr. 8. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!