Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi okozhatja ha rosszul...

Mi okozhatja ha rosszul alszik a picurom éjjel?

Figyelt kérdés

Napközben szinte meg se rezzen mikor leteszem aludni, de éjjel vagy hajnalban sokszor felkel vagy csak forgolodik, a szemét nem nyitja ki, ha hasra fekszik akkor is csak jobbra balra forgatja a buksiját.

Most 7 hónapos, még nincs foga. Melege nem lehet mert már altattam majdnem pucéran is.


2009. febr. 28. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos azt veszem ki, hogy megfordultak nála a napszakok.

Párologtass éjjel, sose zavard éjjel.

Nappal viszont meghatározott ideig hagyd aludni, amit jónak látsz , de azt mindennap pontosan tartsd be.

Ha egy hét alatt nem sikerül akkor sajnos nem tudom mi lehet a baj.Nálunk néha a hold zavar, mert bevilágít éjjel 2-kor és arra kel.

Esetleg szomjas lehet, vagy pisis?

2009. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én inkább a fogra gyanakodnék. Ha felcserélné a napszakokat, éjjel semmit nem aludna.

Az enyém is jól alszik napközben, de éjjel??!!! Borzalom.

Kínlódik nyűglődik, aztán mikor kijön egy fog napokig csitu van, alszik éjjel, mint a bunda. Aztán kezdődik előről.

Kitartás

9,5 hós baba anyuja

2009. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is nagyon rossz alvó,nappal nem, csak éjjel ha fogzik akkor van ám csak "éber"éjszakánk igazán.Itt olvastam,hogy adnak babáknak sedatif pc homeós készítményt alvászavarra,nekem meg nem adtak a gyógyszertárba azt mondták ilyen kicsinek még nem szabad...(ma 11hónapos)nem értem...
2009. márc. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!