Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Habtapi? Nem mérgező? De a...

Habtapi? Nem mérgező? De a fulladásveszélyt, hogy zárjátok ki? Odaragasszátok az apró darabokat? Mivel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami mérgező vlt, kivonták a forgalomból, bár úgy emlékszem, nem is került Mo.-ra abból a szériából. Az alján celluxszal vagy más ragasztószalaggal össze lehet ragasztani, így nem kerül a pici szájába apródarab.
2011. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én alulról leragasztottam az összes darabot vastag ragasztószalaggal. Én is úgy tudom, hogy MO-ra nem jutott a mérgező szériából.
2011. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a jateknet-ről rendeltünk olyat, amiben nicsenek kivehető darabok.

[link]

És igen, Mo-ra nem került kétes áru.

2011. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is széles ragasztóval (nopy) ragasztottam a hátulját össze.
2011. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nallunk nem voltak kis darabok aztan a fiam szepen megis kiharapott belolle darabokat. Egyszeruen oda vonszolta magat a szelehez es allandoan a szajabol halasztam ki a habtapit. Igy nekunk nagyon nem jott be sajnos. :(
2011. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én hiába ragasztanám le a kisfiam leszedné még a ragasztót is. :)
2011. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is széles ragasztót használtam és nálunk bevált. Viszont az a mesefigurás, amit valaki ajánlott az egyáltalán nem. Ha a lányom rácsöpögtette a nyálát, vagy nyáron picit ráizzadt, oldódott a festék. A dörzsöléstől is kopott a festék, összekente a ruháját, amit ugyan ki lehet mosni, viszont amikor nyalogatta, lenyalta a festéket, ennek már kevésbé örültem. Úgyhogy mi rövid úton megszabadultunk tőle.
2011. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az valami gagyi lehetett, mert kipróbáltam, hiába dörzsöltem vizesen, nem oldódik (nyállal sem, azt is kipróbáltam)! Kaparni sem tudom úgy, hogy a festék lejöjjön! Biztosan van ilyenből többféle minőség, nekünk ez nagyon bevált.
2011. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!