Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki olcso pelenkat?...

Használ valaki olcso pelenkat? Ha igen milyet 4-es meret!

Figyelt kérdés
vagy mindenki csak pempers,liberot?
2011. ápr. 6. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bellától a Happyt szoktam venni,amikor 1-et fizet 2-t kap akció van.70db van egy csomagban,így 140db kb.3500FT.
2011. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem már hálistennek nem aktuális. De én sokáig fanatikusan csak libero-ztam. Majd egyszer csak rájöttem, hogy spórolni is kéne... Kipróbáltam egy pár más fajtát. Hát azt tudom mondani, hogy a DM-es Babylove-s pelenka ugyanolyan jó volt ha nem jobb. Rózsaszín csomagolása volt. És az ára kb. fele volt mint a Libero-nak. Ha lesz kistesó, tuti hogy ezzel fogok kezdeni. :)
2011. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is a Bella Háppy-t használom (a babámnak:D).A többire allergiás a babóm.

A Tescoban a múltkor volt egyet fizet kettőt kap akció.

2011. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi is a dm-es babylove-ra álltunk át. Egyszer kipróbáltam egy nagy dobozzal, gondoltam olyan rossz nem lehet, hogy ne fogyjon valahogy el a 84 db, és bejött. Azóta a 25%-os kuponnal veszem, 4000 helyett 3000-ért a 84 db-ot. Színtelen (fehér) és szagtalan pelus, inkább a pampersre hasonlít, vagyis hátul nem gumírozott, semmi flinc flanc, nekünk nagyon bejött.
2011. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Tesco színes is nagyon jó, Libero minőségű és olcsó. (Nem a gazdaságos, hanem a színes)
2011. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én is DM-es, tescosat veszek (utóbbit akkor ha akciós)

viszont van azért Pampers is, azt is kedvezményesen veszem, kuponnal, plusz rossmann ponttal.


Viszont érdekelne aki azt a bellami happyt vagy mit hazsnál. milyen? gumis a dereka? külseje nem nájlon?

2011. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem nylon a külseje.
2011. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kedves "okoskodó" ha már kötekszel a szóval, legalább írd meg hogy pl. gumis e?


ja és igazad van rosszul írtam mert NEJLON!!!!

2011. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
rossmannost veszünk és nagyon jó, az elején pampers volt, de kb. ugyanazt tudja ez is.
2011. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az elején csak pamperst vettem 22 hónapig.2 hónapja elkezdett átázni reggelre és vettem liberot.Este fürdéskor pamperst tettem rá majd éjfélkor liberot de így is átázott reggelre.Most vettem múlthéten a rossmanban rossmanos pelust és csodák csodájára este fél9től reggel 9ig nem ázik át.1800 ft 34 db azt hiszem.
2011. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!