Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki 3 hónaposan...

Használ valaki 3 hónaposan 4-es pelenkát?

Figyelt kérdés

Nekünk kifolyik a 3-asból a trutyi (huggies 3), a másik nyomja a combját (libero 3), és

most a férjem 4-es liberot hozott, ráadásul UP&GO-t! :D

[link]


6 300 g a fiam. Végülis nem rossz. Éjszakára próbáltam ki, de nem volt "nagydolog", csak pisi. A gumírozott rész viszont úgy vettem észre, kényelmes neki.


Ti mekkora babára és milyet használtok?


2011. szept. 9. 06:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idősen a pampers vált be,a huggiest nem szerettem,szintén vágta a combját.Most 16 hónapos,10.5kg,és az új huggiest vált be,nagyon szeretem,sokkal jobb mint a régi fajta volt.A bugyi pelussal mi megjártuk párszor,a kaki mindig kifolyt,mert félre csúszott.
2011. szept. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

MIndkét gyerekem 3 hónaposan már a 4-est hordta.

De javaslom az up&go-val még várjatok :) drága is és kényelmesebb még a babának a sima fajta, jobban tudod állítani a derekát

2011. szept. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6100 g a lányunk, Nekünk a Pampers vált be, jelenleg is 3-ast hord, a kaka benne marad, pedig vannak ám mennyiségek, emellett vékony és kényelmes is. Jelenleg Premium Care van, de legközelebb a sleep&play-t fogjuk venni. :) Mondjuk a Libero Nekünk amúgy sem szimpi, egyik se.
2011. szept. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ÉN ugyan Pampers-t veszek, de a lányom 1 évesen hordta a 4-est.
2011. szept. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyetek egy próbát a Pamperssel. Nálunk a Huggies mindig átázott, a Liberót vastagnak találtam, de a Pampersel meg vagyok elégedve már a 2. gyerekemnél.

(A 4-es 7kg-tól ajánlott, de alkattól is függ, ha husisabb a baba, és nem nyúlánk, akkor talán mehet abból is a 4-es)

2011. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónaposan váltottunk 4-es méretre. Akkor Pamperst vettem, de alapból DM-es pelust használunk.
2011. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Lányom 19 hónapos nappalra 3-as pelust használunk(Pampers vagy dm-es, ez nagyobb mint a többi ugyan ilyen méretű pelus), éjszakára pedig 4es libero a sok pisi miatt.
2011. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kicsi fiam 3,5 hónaposan kapott először 4es pelust még csak 6,25 kiló volt de széles kis felsőteste nem kövér nem is husis de nagyon izmos baba, a 3as kényelmetlen volt,pamperst használok eddig semmi sem folyott ki most 5 hónapos a babám
2011. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


Ő sem kövér, hanem olyan, mintha tök izmos lenne :D, vastagok a combjai.

Érdekes, hogy a pamperst ajánlja mindenki. Nekünk az nem jött be, legalábbis az újszülött méret vmi szörnyű volt....így azóta liberózunk. (a huggiest kaptuk)

2011. szept. 9. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

en is kiprobaltam minden felet.de csak a lindl pelenka jott be.zold csomagolasu.olcso es jo.56db.2200 ft

4honapos,66cm a fiam 7kg.nem volt vele soha baleset.

2011. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!