Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Bebish pelenkát...

Használ valaki Bebish pelenkát? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 18:04
 1/10 anonim válasza:
Ezt írtam a másik kérdésre: Tegnap vettem, mert állítólag prémium kategória jó áron. 3db-ot használtam, egyen nem volt ragasztófül, a pelus kissé a sütőpapírhoz hasonlít, annyira illatosított, hogy a gyereken 3 réteg ruha alatt is érezhető, és nem babaillatú, hanem wc-spray.Soha többet, ha kell valakinek ingyen odaadom...
2011. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló! Hol laksz? Szívesen kipróbálnám ezt a pelust, tényleg erős illata van?
2011. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia!Én hírlevélben hallottam a Bebish pelenkáról.Megörültem nagyon,hogy prémium pelus létezik elfogadható áron.Egy hónapig tartott mire végre sikerűlt beszereznem bababoltból(48db junior 2230ft-ért).Gondolhattam volna,hogy túl szép hogy igaz legyen!Sem küllemében sem minőségileg nem PRÉMIUM ez a pelus !Gyenge mint a harmat és még büdös pacsuli szaga is van!Nem hogy egy éjszakát de még egy délutáni szundit sem bír ki!Soha többet maradunk a Liberónál igaz drága de legalább jó!Én nem ajánlanám senkinek nyugodt szívvel nagy csalódás volt a Bebish pelenka!
2011. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Bebish pelus jó, nekünk bevált. Éjszakára a PINE változatát adtam a gyerekre sokáig.

A netről szoktam rendelni és másnapra kihozzák.

De patikában is lehet kapni.

Lehet h nektek nem jött be, de azért ennyire nem kellene leszólni, nem ártott ő neked...

2011. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Mi körülbelül 1 hónapja használjuk a bebish 2 MINI méretet.

A gyógyszertárban volt kitéve a plakátja, ahol kértem is hogy mutassák meg nekem, milyen.

Az asszisztens meg is mutatott belőle egy darabot, amit hazavittünk kipróbálni.

Elsőre más volt, mert tépőcsík van rajta és nem szalag, de ezzel is szépen fel lehet rögzíteni a babára.

Olajért mentem másnap a gyógyszertárba, és megkértem hogy mutassák meg hogyan kell pontosan feltenni, mert szerintem én nem jól csináltam és picit szivárgott.

De mióta megmutatták minden teljesen rendben van vele.

Puha, jól szívja a nedvességet, és egyáltalán nincs illata.

2011. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Kifelejtettem: nem vagyok nagy internetező, ezért mi gyógyszertárban vesszük.

De megnéztem most a keresőben, és van weboldaluk, ahol be lehet szerezni, és párszáz forinttal olcsóbb is.

Tapasztalat tehát az, hogy ugyanazt tudja mint a drágább pelenkák.

Annyi csak, hogy tépőcsíkja van, és alul rugalmas, a gyerek derekánál lévő része az nem rugalmas.

De jól fel lehet tenni igy is, ha megtanulja az ember...

2011. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozok az előttem szólókhoz.

Nekünk semmi baj nincs a bebish pelussal.

Jól zár, egyáltalán nem illatos - amíg tele nincs:)

A gyerkőc is bírja, elégedettek vagyunk vele.

2011. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Továbbra is minden rendben a bebish pelenkával, de már éjjelre PINE pelenkára váltottunk, mert mocorgósabb lett a baba.

Ugyanúgy a mindennőneken lehet megkapni, vagy patikában is árulják elég sok helyen.

Az ára nem változott, ugyanúgy 2490 :)

2012. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nappalra használjuk, már lassan 6hónapja, és teljesen meg vagyok vele elégedve

Egyszerű pelus, jó az ára, könnyen rá lehet adni a gyerekre.

Engem az fogott meg benne leginkább, h nem gumis a dereka, így nem szorítja a baba keringését, míg a pelus rajta van.

Tudom ajánlani másoknak is:)

2012. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már régi a kérdés,de most találtam rá.Én senkinek nem ajánlom ezt a pelenkát,az anyaga tényleg sütőpapírra hasonlít.Valahogy sehogy nem tudom jól bepelenkázni vele a fiamat.Azalatt a pár nap alatt míg használtuk,éjszaka mindíg kifolyt a pisi belőle.Inkább megveszem a drágábbat,de ezt soha többet!
2016. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!