Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 honapoos babámnak hogy...

8,5 honapoos babámnak hogy fözzem, a kukoricát, cukorborsot? összeturmixoljam simán? Nem lesz baja a héjátol?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sosem pucolgattam borsót, babot és hasonlókat. Összeturmixoltam és kész. Semmi baja nem volt tőle.
2011. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan turmixold, én sem pucoltam, kinek lenne ideje szemenként megpucolni??:D

A kisfiam imádta, soha semmi baja nem lett tőle! Mellesleg nekem is bejött...

2011. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kukoricát még nem adnék neki, 16 hónapos a fiam, de még máig nem kap. (kapott már vegyes zöldségmixben volt, fájt is a hasa tőle. Nagyon nehezen emészthető a kukorica)

A borsót kétszer paszíroztam: megfőztem, és műanyag szűrőn átnyomkodtam evőkanállal. Macerás, de gyorsabban ment, mint először gondoltam. De a fele benne maradt és ment a kukába. Utána már nem paszíroztam, csak jól botmixereztem. De ha a babád nem eszi, akkor inkább próbáld a paszírozást.... még nekünk is elég nehéz a borsó héját lenyelni sokszor, ide-oda ragad a számban, olyan fura érzés, szegény gyerkőc meg csak köhécsel miatta....

Szerintem ha nem vagy egy kis " munka" ellen, akkor paszírozd még neki, főleg, ha kevés foga van.....

2011. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!