Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdhetem el a nagy...

Mikor kezdhetem el a nagy kádba fürdetni a kisfiamat?

Figyelt kérdés

7 hónapos, de még nem ül stabilan.

Mivel fertőtlenítsem ki?

Hogy csináljam?


2009. febr. 28. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
itt rengetegen beletszik, én még nem tettem, 9 és fél hós. szerintem domestossal v vmi ilyesmivel mosd ki előtte. ha nem ül egyedül, akkor vki legyen vele a kádban, aki előtte megfürdött. ültesd pl 1 textilpelusra és akkor nem fog olyan nayon csúszkálni:)
2009. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még felesleges a nagy kád. Mi úgy csináljuk, hogy a kis kádját beletesszük a nagyba, pedig már stabilan ül és áll. Fölösleges vízpocsékolásnak tartom.
2009. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: 8 hónapos
2009. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én babám 3 hós kora óta fürdik a nagykádban,fekve, 2-3 nap alatt megtanulta, hogy nem szabad elfordítani a fejét, mert akkor víz megy a szemébe-orrába.

Csak ott ülünk mellette a kád szélén, és addig lubickol, míg a víz hője megengedi, mert ugye elég hamar lehűl ennyi víz(kb.3 ujjnyi) hogy a fülét ne lepje el.Nálunk ez a nap fénypontja, nem is lehetne a kiskádban fürdetni, annyira lubickol.Én annyit teszek, hogy ciffel előtte mindig kisúrolom egy perc alatt szivaccsal, nem fertőtlenítgetem, hiszen a mi flóránkat már megszokta gondolom(7 hósan a tied is szerintem)Úgyis mindent a szájába vesz már ennyi idősen, az sem steril.

Én ajánlom nektek ezt a fajta pancsit, nem muszáj ülnie benne(a mi fiunk 9 hós, 3 hete ül, de ugyanúgy fekve fürdik még(hason-háton), a végén szokott egy kicsit ülve vizet csapkodni, természetesen fogjuk közben, nehogy megcsússzon.

2009. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
6 hós a fiam még nem ül de vettem 900 ft-ért olyan szivacsot (bababolt) aminek a fejrészénél kicsit vastagabb és a lába felé vékonyodik ezen fekszik hanyadt víz nem megy a fülébe. Annyi vizet engedsz hogy épp a szivacsot ellepje. Amikor hasra teszem már szépen tartja magát. Nagyon élvezi így a fürdést. A kiskád már szűknek bizonyult a pancsolásra...
2009. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolsótól kérdezném, mi a neve annak a szivacsnak?

utána néztem, de nem találtam olyat, amit leírt!

előre is köszönöm!

2009. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a tescoban is van olyan szivacs én ott vettem
2009. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
köszönöm a tippet. mindenképp megnézem a tescoban:)
2009. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

10:46 os válaszoló vagyok lehet még nem késtem a válasszal!

A nevét (fantázia nevét) nem tudom a szivacsnak egyszerűen elmondod a boltban mit szeretnél és h még nem ülő babának lesz, mert mutattak nekem komolyabb berendezést is mint egy szék de az már csak ha ülni tud. Fogják tudni biztosan:))

2009. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!