Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden anyuka ilyen komolyan...

Minden anyuka ilyen komolyan veszi a tehéntej témát?

Figyelt kérdés
Mindenki szigorúan betartja, hogy nem lehet itatni a babával tehéntejet? Még feles tejet sem?
2009. febr. 28. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

én komolyan veszem.

a bolti tej szerintem már messze nem tej, házi tehéntejet meg nem nagyon lehet szerzni pl. városban. dédiéktől szerezhetnénk, de oda meg baromi ritkán jutunk el.

szóval én nem adok neki, csak babatejet.

2009. febr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Babatejet mikortól lehet neki adni?
2009. febr. 28. 07:39
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Szia, a lanyom 13 honapos, kicsivel tobb mint egy honapja iszik sima tehentejet. Ezen kivul meg vizet. Szerintem semmi baja nem lesz tole.
2009. febr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

1. vagyok

1 éves kor után nyugodtan, de ha beírod google keresőbe kidob 1 csomót.

2009. febr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Nem vagyok tehéntej párti, főleg, hogy mindkét gyerekem allergiás rá, pedig soha nem kaptak.

A feles tejnek semmi értelme, a tejfehérje és a tejzsír vizben nem oldódnak, ami azt jelenti, hogy a gyerek veséjét és szervezetét ugyan úgy leterheled mint a higitatlan tejjel és még jól sem fog lakni vele.

2009. febr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én is betartom az 1 éves kort,igaz nálunk senki nem allergiás.Az én fiam most 9 hós és szoptatom,valószínűleg még 1 évesen is szopizni fog.Így tejt biztosan fog inni,csak nem tehéntejet.De ezeknek a bolti tejeknek tényleg semmi köze nincs a tehénhez!(sajnos)
2009. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!