Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel folytasam a hozzátáplálá...

Mivel folytasam a hozzátáplálást, eddig evett almát, barackot, krumplit, sütőtököt, most mit adjak? Elöbb a répát vagy a céklát adjam vagy mit? 5 honapos a fiam és 3 hete eszegetünk!

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 11:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Gyümölcsök közül mivel folytassam jöhet a banán vagy az még korai,akkor mi az ami jöhet most?
2009. febr. 27. 11:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Répa finomabb, de fog-cékla nem okozott nálunk gondot. Azt adod amelyiket akarod. A banánról megoszlanak a vélemények, van aki csak sokkal később adja mert néhány gyerekorvos szerint gyomorvérzést okozhat-hogy ez igaz-e nem tudom. Ehettek még meggyet, gesztenyét(fog!).
2009. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a répával folytatnám.
2009. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én céklát adtam először, aztán a répát.(a répától féltem, mert a nagyobbik lányomnak hasfájást okozott, ezért a kicsimnek is később adtam:))

A gyümik közül én adtam még körtét, banánt , szilvát az almán és a barackkon kívül.

Boldog babázást:)

2009. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a répát adtam neki először, de nem annyira ízlett neki és igen, fog is. Szóval a céklát hamar adtam neki után. Azt szereti. Van egy táblázat, ha esetleg ez segít: [link] Én használom :) mondjuk az én kisfiam - 8 hós lesz - mindent megeszik, ha teszek bele barackot, az a non-plus-ultra :) ez a trükk nálunk!
2009. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!