Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik könyvből, vagy...

Anyukák, akik könyvből, vagy könyv alapján nevelnek?

Figyelt kérdés
Nem itélem el, de minden baba mást igényel. Hiába irja a könyv, hogy igy altasd el, ha egyszerüen nem müködik, azt nem kellene erőltetni. Ha azt irja a könyv, hogy ugorj a kútba a gyerekeddel, akkor beleugrasz, mert azt írták?
2011. márc. 31. 15:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megszületett a fiam, én is el lettem látva gazdagon "jó" tanácsokkal. Persze igyekeztem megfelelni, naná hogy nem jött be semmi. Kínomban én is megvettem a suttogót, és még egy másik könyvet is, elolvastam, majd kiválasztottam a felvesz-letesz módszert, hogy na ez aztán jó lesz nekünk. Aha, ahogy Móricka elképzeli. A harmadik-negyedik ágyból kivevésnél konkrétan elkezdett vigyorogni a fiam, azt hitte hogy játszom vele... Igaz, legalább nem sírt, na de aludni se aludt!!

Aztán szépen elraktam a könyveket, bevettem a lesz.rom tablettát, és úgy csináltam mindent ahogy jónak éreztem. Nem egész 1 hét alatt meglett a napirend, és beálltak az alvások is. 5 hónapos volt a fiam. Az kellett hozzá, hogy kizárjam a fejemből a sok jótanácsot, és odafigyeljek magunkra.

2011. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
21:20-as erről beszélek én is. Ne könyv alapján akarjon az ember egy másik embert nevelni, mert az nem mindig jön össze.
2011. márc. 31. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!