Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem jut eszembe a könyv címe,...

Nem jut eszembe a könyv címe, csak részletek a könyvből, kéne egy kis segítség!?

Figyelt kérdés

Remélem, hogy jó helyre írok.

Szóval olvastam egy könyvet, de nem olvastam ki teljesen, és most be szeretném fejezni, de nem tudom melyik könyvet olvastam.

Ha minden igaz híres könyv, amire emlékszek:

A könyv elején valami hajón vannak, ahol aztán lesz valami állat is (párduc vagy tigris vagy valami hasonló), meg két indián, később pedig valami aranybányát (de az is lehet, hogy valami teljesen mást) keresnek.

Lesz benne olyan, hogy valami banditák ellen harcolnak, meg meg kell védeniük valamilyen házat.

És valami híres indiánról is szó van, de annak a neve sem ugrik be (beteg vagyok, most kicsit nehezebben gondolkozok).


Remélem valaki tudja melyik könyvről beszélek, és előre is köszönöm a válaszokat.


2009. okt. 31. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
winnetou?? :)
2009. okt. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Karl May: Az Ezüst-tó kincse
2009. okt. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Winnetou volt az indián, és az Ezüst-tó kincse volt a címe, tényleg, most, hogy írtátok már eszembejutott :)

Köszönöm a válaszokat.

2009. okt. 31. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!