Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem lehet nekik jó...

Miért nem lehet nekik jó minőségű bolti tejet/tehén tejet adni? Nem kötekedésből kérdezem hanem érdekel az oka.! És mikortól lehet nekik adni tejet?

Figyelt kérdés
Szeretnék 6 hónaposomnak tebegrizt csinálni, de mivel mindenhol azt olvasom hogy nem lehet tejet adni, igy nem tudok neki csinálni.
2011. márc. 31. 11:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A 12:04-es" vagyok. Én sem adtam még fél éves gyerekemnek tejbegrízt, de egy évesen már kapott. Párom anyatejes volt, sok teje volt anyósnak, ennek ellenére tejcukor allergiás lett. Szerintem nem lehet az allergiások 100%át visszavezetni a tejre ok ként. Nekem ezt senki ne adja be, nem hiszem el. Tudok olyat, akinél az idegességtől alakult ki allergia. Annyira figyelünk a tejre. És a zöldségekre, gyümölcsökre ki figyel? Tele vegyszerrel, hormonnal. Azt senki nem firtatja, hogy attól ki milyen allergiát kap....
2011. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!