Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szükséges napszemüveg 1 év...

Szükséges napszemüveg 1 év körüli babának?

Figyelt kérdés
Nem nagyzolásból szeretném, hanem hogy a szemét óvjam, kérdés, hogy szabad e, illetve érdemes e ilyen idős babának napszemüveget venni? Normális, bevizsgált, UV szűrősre gondoltam. Az én szemem nagyon érzékeny, és nem szeretném, ha valami baja esne az övének.
2011. márc. 30. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megtűri..... :) En fiam azonnal lekapja a szeméről, és az ugyebár veszélyes mert megszúrhatja a szemét a szárával, szóval nem ajánlom. Mi is vettünk neki, még nincs egy éves de belátom felesleges volt, majd ha nagyobb lesz megkapja.
2011. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz olyat venni, ami neki való, gumiszalagos (olyasmi mint az úszószemüveg), biztonságos és elviseli magán, próbáld meg.
2011. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia, az enyémnek 20 hós kora óta van, sztem abszolút nem hülyeség, persze ha megtűri magán.
2011. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Abban még tudnátok segíteni, hogy hol lehet ilyet kapni, ill. milyen márka és árban? Köszi!
2011. márc. 30. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Optikákban is lehet kapni, illetve a Brendonban is van. 6-8 ezer ft között mozog az ára az optikákban, a Brendonban 5000 ft-ért láttam. Én is most keresek a kislányomnak, aki 1.5 hós.
2011. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval a gyerkőcöm 18 hós, 1.5 éves. Bocsi :)
2011. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!