Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemőnek napszemüveg?!

Csecsemőnek napszemüveg?!

Figyelt kérdés
Most 9 hónapos a fiam, tavaly júliusban született. Már akkor is többen mondták, hogy miért nem teszek rá napszemcsit az erős fény miatt. Én nagyon ellene vagyok, mivel szerintem még mindíg korai, a kocsiban és a babakocsiban sem tűz a szemébe a nap, van napernyőnk, árnyékolónk stb.Érdekelne, hogy mi a ti véleményetek?
2010. ápr. 18. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség :)

De ez az én véleményem.

2010. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Hát ez szerintem is egy nagy hülyeség...én pont pár napja láttam egy anyukát(napszemüvegbe) babakocsival,és a gyereken is napszemüveg...de a gyerek kb 4hónapos volt,és hozzátenném hogy a nap épphogy "világított":)...hát nagyon ledöbbentem..mert ez szerintem már valahol "menőzés"vagy nem is tudom hogy írjam,mikor a nap se süt,+a gyerek még olyan kicsi hogy zavarja...na de ez az én véleményem:)Én tuti nemfogok rá adni ennyi idősen,máshogy is lehet a nap ellen védeni a picit,majd ha már nagyobb lesz nyilván fogok rá,meg ha nem is akarnék is kellesz úgyis,mert minden kis totyogón van valamilyen napszemcsi:)és úgyis kellesz neki is...(23h)
2010. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez az én véleményem is, csak már páran "furcsán" néztek rám emiatt, azért írtam ide is ki.Köszi a válaszokat
2010. ápr. 18. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
EGy 4 hónapos gyereket is zavar,ha a szemébe süt a nap.Egyébként ezt a kérdést én tettem fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2010. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Nyilván zavarja egy 4hónapos gyereket is a nap,én nem azt mondtam hogy nem,csak szerintem még náluk másképp is lehet ellene védekezni,és én nem mindenkire mondtam azt aki a kisgyerekére rárakja a napszemüveget hogy "menőzik",csak éppen arra az anyára akit én láttam,mivel nap se volt..stb.De ez mint írtam is az én véleményem,és nem akartam általánosítani.:)Szóval nem akartam félreérthetőt írni,(mert nem így gondoltam egyáltalán)hogy mindenki menőzik aki a babájára napszemcsit ad:)
2010. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindegyik gyereknek vettem bébi napszemüveget, mivel nekik talán még rosszabb ilyen szempontból, minimum annyira tesz rosszat az ő szemüknek, mint a miénknek. Azért, mert süt a nap, nem dugom árnyékoló alá most ilyenkor pl., mivel örülök minden kis napfénynek a vitaminok miatt. A nap viszont már most is vakít (most nem, mert esik épp :-))

Értelmeszerűen nyár közepén már árnyékoló, de ilyenkor még nem.

Ha magmtól nem sajnálom a napszemüveget, nem pont a gyerektől fogom, még ha van, aki nagyzolásnak tartja, akkor se.

2010. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!