Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hordott a babád rugdaló...

Meddig hordott a babád rugdalózót?

Figyelt kérdés
Az enyém 4 hós, és még most is ezt tartom a legpraktikusabbnak.
2011. márc. 29. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18 hónapos elmúlt a kisfiam ,éjszakára még abban alszik :)
2011. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

nappalra olyan 3-4 hónapos koráig, de akkor sem állandóan. éjszakára még mindig azt adok, jobban szeretem mint a pizsit, mert nem csúszik fel a derekán. 6.-án lesz egy éves!

(ezt mindenhova kiírom, olyan büszke vagyok rá :D)

2011. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Éjszaka abban alszik, alatta rövid ujjú body, fölötte hálózsák.

Nappalra csak rövid ideig, pár hónapos koráig adtam rá, mert nem volt nekünk olyan színű, ami nem annyira pizsamás. Ha meg pihe-puha plüss volt, azt meg sajnáltam összebarackozni. Így kinőtte őket úgy, hogy fel sem vette.

Amikor meg már négykézlábra állt, nem tudott a rugikban mászni, ébredés után azonnal át kellett öltöztetni, mert ahogy emelte a térdét, a rugi ott maradt, a gyerek meg előremászott benne. Szörnyű volt, bár most is az, de megtanultam, hogy olyan rugi kell neki ami hurkásan passzol a testére.:) Nekünk a Tescos rugik váltak be pizsinek, az nem lötyög a lábán és nem csúszik ki belőle.

2011. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!