Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hordott a babád rugdaló...

Meddig hordott a babád rugdalózót?

Figyelt kérdés
Az enyém 4 hós, és még most is ezt tartom a legpraktikusabbnak.
2011. márc. 29. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nappal akkor hagytuk el a rugit, mikor már egyedül tudott menni a lányom. Éjszakára még most is pizsirugit használunk, 16 hós.
2011. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Hát mi 3hósak vagyunk, inkább már bodyt pólót meg nacit hord a kisfiam.Mert a méretének megfelelő rugdalózó már elég ritka
2011. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Még 18 hósan is azt adtam rá:)

Szerettem,mert nincs ki a dereka bárhogy forgolódik éjjel és kényelmes.

Most bodyt adok rá,főlé meg pizsit,igy is jó.

2011. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2-3 hós koráig mert nagyon gyorsan nött és a rugikat pikk pakk kinötte így inkább vettem neki lábfej nélküli rugikat vagy gatyát és térdzoknikat.
2011. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

9 hónapos koráig, mert akkor felállt és nagyon nehezen tudott benne oldalazva haladni.

Én 1-2-3 hós korában alig tudtam ráadni a kisgatya+body kombinációt, amíg lehetett rugdalózót használtunk.

Éjszakára születése óta Tesco-s fehét pamutpizsi+hálózsák.

Most 15 hónapos a fiam.

2011. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hetes koráig. Olyan nagy a lába, hogy nem fér bele a rugi lábrészébe. :) Így bodyt adok rá pamut nacikkal, éjszakára meg hálózsákot.
2011. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ejjelre vagy nappalra?


13 hos mult es eljjelre meg mindig pamut rugikat adok ra.

Nappalra 9-10 hos koraig tudtam venni, de mar csak kb 10%ban volt rajta rugi.

Azota csak naci +plucsi

ekkora meretben mar nem is gyartanak szerintem XD

most vettem kabatot neki 18-24 honapos korig

eloszor 12-18 hosat vettem, de vissza kellett vinni, mert nem ment ra, egy palut felsore sem.

2011. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A lanyomnal kb. 6 honapos koraig, a fiamnal is hasonloan, 5 honapos korara lett nyar, igy akkor mar napozot hordott, amikor pedig bejott az osz, mar nem adtam ra rugit.alvashoz viszont meg mindig azt hasznalunk. Most 14 honapos.

Olyan edesek a rugiban, szoval mar csak emiatt is hagytam rajtuk, hiszen hamar eltelik a rugis idoszak. Ja, es praktikusak is.

2011. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

5 hónapos, 3 hónapos kora óta body,póló,talpas nacit hord nappal, éjjel pedig rugit (pizsinek).

A nagytesónál is kb így csináltam, ő is kb 3 hóig hordott nappal rugit, azóta meg csak éjjel pizsinek.

Nekem nem tetszik rajtuk a rugi 3-4 hós kor felett, de ez az én ízlésem, ezzel nem megbántani akarlak. Ha neked praktikus a rugi, akkor add azt a babádra, nincs ebben semmi.

Egyetlen dolog, amitől rosszul vagyok, ha 10-12 hónapos babákra is rugit húznak nappalra, de mivel már tudnak járni,ezért ráhúznak a rugira egy zoknit, hogy ne csússzanak el. Ez nálam az igénytelenség jele, akkor már miért nem ad rá mackógatyát pólóval és zoknival?

2011. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kb. 3 hónapos koráig volt éjjel nappal rajta rugi. aztán már csak éjszakára. 5 hónapos korától pedig éjsazkára már pizsit adtam rá. koraszülött volt a lányom és ő is hamar kinőtte a rugikat. én nem szerettem hogyha ölbe vettük, hiába volt nagyobb a rugi, feszült a lábfeje. a pizsiben nagyon szabadon tud mozogni. a zoknit imádja lehúzgálni magáról.
2011. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!