Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor hánykor fektessük...

Most akkor hánykor fektessük le aludni őket?

Figyelt kérdés

Szerintem ez minden anyukának megfordul a fejében mikor óraátállítások vannak :)

Leányom eddig 20:00 - 20:30 körül került ágyba, de most nem tudom hogyan legyen... Fektessem le ugyanebben az időben, vagy térjünk át? Szóval legyen 21:00-21:30, vagy sem?


2011. márc. 27. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az "új" idő szerint fogom fektetni, pontosabban, amikor látom, hogy álmosodik. Lehet, hogy ma előbb fürdünk, fekszünk, de kb. 1 hét alatt ugyanúgy rááll arra, hogy 7-kor fürdés, 8 fele már olyan álmos, hogy alig lát.
2011. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha szeretnéd, hogy most is akkor feküdjön mint a régi szerint, keltsd fel reggel minden nap negyed órával korábban, és annyival hozz előrébb mindent.


ha neked megfelel, maradhat így is.


mi nem csinálunk semmit az óraátállításnál, télen 9kor fekszik, nyáron 10kor, nekünk jó így mert nyáron tovább tudunk kint lenni :)

2011. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen pont ma gondolkoztam.Eddig 8-kor volt fekvés.Szerintem mától csak 9 körül lesz.Úgyis jön a jó idő.Többet leszünk kint a délutáni alvás után.Ha belegondolok a nyárba, akkor meg pláne.Nem fogom 7-kor megfürdetni, mint eddig, csak később.
2011. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az én lányomban talán egy órát dugtak el, de már az új idő szerint ébredt és tartotta a napirendjét (követelte a kaját, a nappali alvást stb) így mi az új idő szerint is fektettünk.


Mintha nem is lett volna óraállítás :) Szerencsére eddig mindig így volt. 2 éves.

2011. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!