Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mikortól nem kapott...

Babátok mikortól nem kapott anyatejet/tápszert/tejet reggelire, hanem vacsizott és reggelizett veletek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én fiam születésétől tápis baba volt- és mi 3éves korig adtunk neki tápszert illetve tejitalt. Még nem volt másfél éves,mikor a reggeli tejitalról egyik napról a másikra leszokott, és helyett csak reggelizett. (épp a Kolping hotelben nyaraltunk és ott olyan jó kaják voltak, hogy inkább azokból válogatott. :-D)

Két és fél éves kora után meg már este sem mindig kérte a tejecskéjét.

Már elmult három éves, szeretném a rendese tejet bevezetni nála- de most éppen alig-alig inni este tejet.

Ő egyébként nagyon jó evő gyerek, mindent megeszik, zöldséget, gyümölcsöt, húst, köreteket, mindent. Csokit édességet nem is nagyon szereti, sose kér, ha megkínálom egy túró rudival néha elfogadja.

Ezért nem nagyon kell neki a tej- szerintem. :-)

2011. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb. 9 hónapos korától nem issza meg reggel a tápszert.

Helyette eleinte joghurtot adtam, de most már az sem nagyon kell neki, így marad a kenyér sajttal, májkrémmel, tojáskrémmel. A kenyeret imádja!

Vacsorára még hál' Istennek megissza a tápszert, de max. 150 ml-t. :(

Pár nap múlva 1 éves, lassan átállunk a tejre.

2011. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért zavar,mert az én kicsim 15 hónapos lesz.És este velünk vacsizik,reggel inni kér nagyon szomjas.De semmi mást nem fogad el,csak vagy tejpépet vagy vajas kiflit zöldséggel.Zavar,hogy lehet kevés neki,és kellene a tejcsi,de nem lehet rávenni,se tápszer se tejcsi :S
2011. márc. 24. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!