Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi fordulhat elő? Mi a legross...

Mi fordulhat elő? Mi a legrosszabb, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Ma kapja a Babám a 3 hónapos oltását ( ami az első, mert 2 hónaposan beteg volt, nem kaphatott, szoval 1 hónapot csúszott), és nagyon félek a mellékhatásoktól!! Illetve ti beadadtátok a pneumococcus oltást? én be szeretném neki, de mi a legrosszabb, mire számítsak??
2009. febr. 24. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első oltásnál a fiamnak hőemelkedése lett, kapott egy kúpot, nem volt vészes. A pneumo. oltást már mindet megkapta, egyiknél sem volt semmi gond. Ne izgulj, mert megérzi a baba!

Ui: Az elsőnél nekem volt hasmenésem, alig vártam, hogy odaérjünk a rendelőbe!!! :)

2009. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én beadattam,és szerencsére semmi mellékhatása nem volt.A legrosszabb,hogy belázasodik,kicsit nyügösebb lesz vagy esetleg bágyadtabb,aluszékonyabb.
2009. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
énis tiszta ideg vagyok:) köszi a biztatást!
2009. febr. 24. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én beadattam a fiamnak a pneumococcust a 2 hós oltással. Aznap kicsit nyűgösebb volt, többet aludt, de még csak be sem lázasodott, semmi gond nem volt. Sírni is csak egy kicsit sírt amikor az oltást kapta.
2009. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a kötelezőtöl fiamnak hőemelkedése volt és egy picit nyűgös.a pneumot 7 hónaposan kapta az elsőt,8 hónaposan fogja a másodikat.érdemes megvárni hogy betöltse a 7 hónapot mert igy csak kettőt kell kapnia.Ettől nem volt hőemelkedés.meg se kottyant neki.tehát semmi mellékhatás.
2009. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mi is túl vagyunk a kötelező oltásokon és én is beadattam a pneumo.-t semmi mellákhatása nem volt.Se láz,se nyűgösség ugyanúgy játszott tovább egész nap.Ne izgulj.
2009. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is megkapta már az oltásokat.Mi 2,3 illetve 4 hónaposan is egyszerre kaptuk a két oltást. A legelsőnél sírt egy kicsit, a másik kettőnél pedig már nem volt semmi baj.Mi csak az első után voltunk lázasak, de egy fél kúppal le is ment a láza.De szerintem ez is ritka, mert a velünk egyidős babák közül senkinek nem volt semmi mellékhatása. Nyugodtan adasd be neki.Egy 6 hós fiú anyukája
2009. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a tanácsokat, beadatom, neki...köszi tényleg
2009. febr. 24. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!