Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a legrosszabb a tavazban?

Mi a legrosszabb a tavazban?

Figyelt kérdés

Ezt kérdeztem 2,5 éve kislányomtól.A válasz:Nem látod esik eső?Igy nem szabad kimenni mert megázok..

Tüdéri volt és egyet is értek vele.Tényleg ez a legrosszabb a tavaszban.Mindig esik az esö.


2010. ápr. 19. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Én ezért nem szeretem se a tavaszt, se az őszt. Nincs egyértelmű időjárás, se hideg, se meleg, mindig fúj a szél, és esik az eső, néha meg süt a nap ezerrel. Ilyenkor egy perc alatt megfáznak az emberek.

Télen és nyáron legalább egyértelmű az idő: döghideg van és dögmeleg van.

Amúgy szép a tavasz, minden zöld lesz, stb, de én mégse szeretem....

2010. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Mi meg nem kapunk levegőt a szél miatt :)) Igaz nekem kisebb a lányom, de a sok esővel már most tele van a bugyrom, ha pedig neme esik akkor fúj de mint az állat... Viszont én szeretem mert sokkal jobb kedvem van, szinte egész nap kint vagyunk a lányommal és mióta bejött a jobb idő ő is alszik éjjel mert elfárad a kinti csavargásban!
2010. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem örökké tart! :-)

Viccen kívül én pont ezt a szeszélyességét imádom, hol isteni meleg van, hol esővízzel telt árokban pancsolunk a lányommal, gumicsizmában, esőruhában... Gyönyörűek a tavaszi virágok, a virágba borult fák, a friss hajtások, kisodródó apró levelek...

Ez a kedvenc évszakom!

2010. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő is szeret kint lenni mikor jo idö van de pl.Fuj a szél vagy esik az eső már nem megy ki mert nem szereti egyik idöt sem.Télen nem volt kint csak nehez lehetett ki vinni mert fázik.Ö ilyen pedig milyen jol szorakoznánk de ő nem szereti.
2010. ápr. 19. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Örüljetek, hogy végre a tavasz van, szép zöld minden, lehet menni kirándulni, biciklizni, ki szabadba.

Este sincs már anyirahideg olyan tavaszillat van.

Én örülök ha esik, nem kell locsolni, az esővíz, jobb mint a klóros viz, szép zöld is a fű.

2010. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!