Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, mostanában nem...

Mit csináljak, mostanában nem hajlandó gyümölcsöt enni?

Figyelt kérdés
Egy negyed almát eszik meg maximum,a banánra fintorog.Befőtt,ananász nem kell neki.15 hónapos.
2011. márc. 22. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:

ne aggódj, az én 14 hós lányom se eszik egyáltalán. a doki azt mondta, hogy ha zöldséget eszik, akkor nincs gond.

egyébként néha "becsapom", csinálok gyümölcsből főzeléket, azt általában megeszi, így alma-cékla-husi, alma-krumpli-husi, alma-meggy-husi (minden főzelékébe teszek egy kis krumplit). illetve szoktam neki adni gyümölcsös sütiket, pl. almás, meggyes rétest, érdekes, mert így megeszi.

már várom a nyarat, a sárgad dinnyét, a dinnyét, barackot...stb. remélem megeszi.

2011. márc. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a többi ételt megeszi,akkor nem gond. Adj neki főzelékeket,(abból,amit ti is esztek) és együtt egyetek. A gyümölcsöt is megpróbálhatod,hogy te is eszel vele.
2011. márc. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Enyém se nagyon eszi a gyümölcsöt (2 éves múlt). Gyümölcsleveket szoktam neki adni, azt szereti, de darabos formában szinte semmit (kb heti egy banán).

Sok zöldséget eszik mondjuk, ez engem így meg is nyugtat.

2011. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azén fiamnál is volt olyan időszak,hogy nem ette a gyümölcsöt.Nyáron pl amibe banánt raktam,nem ette meg.

14 hónapos,de most meg a banán a fő kedvenc:)) Én a reggelijébe teszem bele a gyümit.Reggelire Nestlé Junior italt kap,abba teszek banánt meg egy másik gyümölcsöt.Adok hozzá még darált kekszet vagy baba piskótát és egy kis kanál Nesquik kakaót.IMÁDJA!!!!!Úgy jól lakik vele,hogy nemigen szokott tízóraizni.Néha előfordul,hogy nem issza meg,akkor a maradékot megkapja tízóraira.Vacsorára tejpépet szokott kapni,eddig megette úgy ahogy van,de már abba is raknom kell banánt mert különben nem eszi meg.

2011. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!