Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom január közepén lesz 4...

Lányom január közepén lesz 4 hónapos és már szeretnék neki adni gyümölcsöt, már mostanában kóstoltatom vele, de csak 1-2 kanállal! Mikortól kezdhetem és hogyan, mivel?

Figyelt kérdés

Kaja után adjam neki a délelőtti órákban.?

Jól tudom hogy alma levével kell kezdni, ha nincs semmi baj akkor lehet neki a pépes almát is adni, utána egy hétig egyfolytában, és ha minden okés lehet neki sütőtökön,barackot adni, és ha egyikkel sincs gond össze is lehet őket keverni.

Ja és még egy kérdés,hogy fog majd elmaradni egy szopi, már annyi gyümit fog enni?


2009. jan. 7. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Bocsi, de ha csak szoptatsz, miért kezded meg a kóstoltatást?
2009. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Épp most volt nálunk a védőnéni és erről beszéltünk!Igen elsőnek az alma levét kell adni de csak fél mokkáskanálnyit másnap egy mokkáskanálnyit és mindennap egyel kell növelni a déli szopi előtt ha minden rendben akkor lehet egy kis krumplit fözni répával és a fözölével át kell paszirozni persze lehet hozzá fejni egy kis tejcit,ugy fincsibb utána egy kis megszokott almalevet és tulajdonképp a déli szopit igy váltja fel a szilárd étel!Mi is most kezdünk probálkozni!18-án leszünk 4 hónaposak!
2009. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Remelem ez segit:


[link]

2009. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
délelőtt add neki, igen. pont úgy, ahogy írtad, de a levet adhatod étkezések között is, az csak folyadék... ha már pépes almát eszik, azt szopi előtt add neki, utána szoptass. minden nap emelheted az adagot kicsivel, hogyha nincs baja tőle. egészen addig, amíg már nem akar utána szopni, mert jól lakik a gyümikkel.
2009. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Előző vagyok!Jah áés azért mert nekem ekevés a tejcim és naponta egyszer tápit szokott kapni a kincsem és hát sztem sokkal jobb ha nem táppal kell pótolni!
2009. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
uccsó előtti vagyok! Azt elfelejtettem, hogy azért várd meg, míg 4 hónapos lesz, nem hiába van ez így kitalálva...
2009. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is jan. közepén lesz 4 hónapos, és almalével fogom kezdeni, meg desszertekkel,m ivel szopik, még nem akarok kiváltani étkezést vele, de szeretném, ha 6-7 hós korára már szokná az izeket, aztán jöhetnek a főzik. Szerintem délelőtt kostoltass vele két szopi közt, aztán délután is, igy elmarad majd két szopi, és ha szépen eszik, a főétkezéseket is ki lehet váltani, persze amikor te akarod, vagy ahogy a baba igényli. olvastam itt már egy párszor, hogy anyatejes baba szépen eszik 5 hós korától, aztán 8 hósan meggodolja magát, és semmit sem fogad el cicn kívül, vagy anyuka hiába próbálja hozzátáplálni, nem kell a gyereknek.....nem lehet előre tudni, hogy a mi porontyaink milyen evők lesznek. Én bizom benne, hogy jók, mert nem akarom 1 évesen még napi 5-ször szoptatni.
2009. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!